به‌روزرسانی بزرگی برای دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس بازی Cuphead منتشر خواهد شد

۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به نظر می‌رسد غافلگیری استودیو‌ی MDHR برای طرفداران بازی Cuphead هنوز به پایان نرسیده است. این استودیو‌ به تازگی اعلام کرده است که قرار است به‌روزرسانی بزرگی را برای دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس بازی Cuphead منتشر کند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

روز گذشته بود که سرانجام استودیو‌ی MDHR با انتشار یک تریلر، بازی Cuphead را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد که این موضوع باعث خوشحالی و غافلگیری بسیاری از طرفداران این عنوان شد.

بازی Cuphead ابتدا در سال ۲۰۱۷ برای کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان دارای سبک گرافیکی دو بعدی است که با الهام‌گیری از انیمیشن‌های دهه‌ی چهل و پنجاه قرن بیستم میلادی ساخته شده است. بازی Cuphead در سال انتشار خود توانست توجه بسیاری از بازی‌بازان و منتقدین را به خود جلب کند و جوایز بسیاری را دریافت کند.

بازی Cuphead سال گذشته برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد و از آن موقع بسیاری از طرفداران پلی‌استیشن برای انتشار این عنوان برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ لحظه شماری می‌کردند که در نهایت روز گذشته استودیو‌ی سازنده‌ی این اثر، بازی Cuphead را به همراه محتویات اضافه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد.

حال به تازگی استودیو‌ی MDHR اعلام کرده است که تمام محتوای اضافه‌ای که در نسخه‌ی پلی‌استیشن این عنوان وجود دارد، در یک به‌روزرسانی رایگان برای دارندگان نسخه‌ی اکس‌باکس این عنوان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. این محتوا شامل تصاویری از طرح‌های اولیه‌ی توسعه دهندگان،  ویدئوهایی از پشت صحنه‌ی ساخت این اثر و همچنین آلبوم موسیقی این عنوان خواهد بود. اگرچه سازندگان هنوز دقیق مشخص نکرده‌اند که این به‌روزرسانی برای دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و یا نینتندو سوییچ بازی در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر. در ادامه شما می‌توانید متنی که استودیو‌ی MDHR در رابطه با این موضوع منتشر کرده است را مشاهده کنید:

ما تصمیم گرفتیم به مناسبت انتشار آخرین اثر خود برروی کنسول پلی‌استیشن، از طرفدارانی که ما را از اول حمایت کردند، با انتشار یک به‌روزرسانی رایگان بزرگ، تجلیل کنیم. این به‌روزرسانی شامل آلبوم موسیقی بازی، تصاویری از طراحی شخصیت‌های بازی و همین‌طور بخش‌هایی از پشت صحنه‌ی ساخت این اثر خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیقی برای انتشار این به‌روزرسانی در دسترس نداریم اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که این محتویات نهایت کیفیت را همانند بازی Cuphead برای مخاطبان‌مان داشته باشد.

بازی Cuphead هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Cuphead را که به قلم آقای امیرحسین دهنوی نوشته شده است را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید