ظاهراً مدیر ارشد مالی مایکروسافت انتشار اکس‌باکس سری اکس در ماه نوامبر را تایید کرده است

۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

قطعاً دیگر نیازی نیست در مورد وضعیت عجیب امسال صحبت کنیم. حال با این‌که در حال ورود به نسل جدید کنسول‌ها هستیم، اما متاسفانه تاکنون هیچ اطلاعاتی از بازی‌های زمان عرضه، قیمت و تاریخ عرضه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر نشده است. این طور که به نظر می‌رسد، هر دو شرکت منتظر این هستند که رقیب آن‌ها از جزئیات محصول خود رونمایی کند. اما خوشبختانه در طی اتفاقی غافلگیر کننده، اطلاعات جدیدی را از بازه‌ی زمانی انتشار کنسول اکس‌باکس سری اکس بدست آورده‌ایم.

در یک جلسه‌ی کنفرانس، یکی از خبرنگاران وب‌سایت Bloomberg از مدیر ارشد مالی مایکروسافت یعنی خانم ایمی هود (Amy Hood) پرسید که «آیا کنسول جدید هنوز هم برای عرضه در تعطیلات نوامبر در نظر گرفته شده است؟»

نکته‌ی جالب این است که ایمی هود در پاسخ به سوال این خبرنگار تنها از عبارت «بله» استفاده کرد. همان‌طور که می‌دانید، مایکروسافت تا پیش از این تنها اعلام کرده بود که اکس‌باکس سری اکس در تعطیلات سال جاری منتشر خواهد شد. اما با توجه به جواب خانم هود، به نظر می‌رسد که سران ارشد مایکروسافت ماه نوامبر را برای انتشار کنسول جدید اکس‌باکس در نظر گرفته‌اند. با این‌ حال، عده‌ی زیادی انتظار داشتند که کنسول‌های نسل نهمی در ماه‌ نوامبر یا اکتبر به بازار عرضه شوند. پس این موضوع آن‌ قدر‌ها هم عجیب نیست. البته باید یادآوری کنیم که وضعیت کنسول شایعه شده‌ی لاکهارت هنوز مشخص نبوده و معلوم نیست که آیا همراه کنسول سری اکس منتشر خواهد شد یا خیر.

در نهایت باید اضافه کنیم که رویداد امروز اکس‌باکس سری اکس تنها برروی نمایش بازی‌های ویدئویی تمرکز دارد و قرار نیست اطلاعاتی تازه‌ای از قیمت یا تاریخ عرضه‌ی کنسول را در اختیار ما قرار دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید