تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Dual Gear مشخص شد

۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سازندگان Dual Gear امروز در خبر خوبی اعلام کردند که این بازی در آینده‌ای نزدیک به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. ضمنا نسخه‌ی کنسولی این بازی نیز در راه است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه تریلری از آن باشید.

اگر از علاقه‌مندان به عناوین نقش‌آفرینی هستید، Dual Gear می‌تواند انتخاب جالبی برایتان باشد. در این بازی باید به رهبری روبات‌های غول‌پیکر پرداخته و در برابر دشمنان پیروز شوید. سازندگان برای این بازی حالت‌های مختلفی را هم در نظر گرفته‌اند که بدون شک بخش داستانی آن باعث سرگرمی هواداران خواهد شد. گفتنی است که دو استودیوی اربیتال اسپید (Orbital Speed) و کورسل تکنولوژی (Corecell Technology) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dual Gear در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۹ (۲۹ جولای ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین این عنوان قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری از Dual Gear اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید