تاریخ انتشار به‌روزرسانی eFootball PES 2021 مشخص شد

۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

چند روز پیش، شرکت کونامی (Konami) تأیید کرد که PES جدیدی در سال ۲۰۲۰ وجود نخواهد داشت. در عوض، این گروه یک نسخه‌ی ساده را در قالب به‌روزرسانی فصلی برای بازی eFootball PES 2020 به‌نام eFootball PES 2021 Season Update منتشر خواهد کرد.

به‌روزرسانی فصل eFootball PES 2021 ، گیم پلی مشابه با عنوان eFootball PES 2020 سال گذشته را دارد. این برنامه همچنین با به‌روزرسانی‌های مختلف تیم‌ها برای فصل جدید است. علاوه بر این، دارای حالت UEFA EURO 2020 نیز خواهد بود. در این‌جا ویژگی‌های اصلی eFootball PES 2021 را ذکر می‌کنیم:

  • بزرگ‌ترین باشگاه‌ها دنیا با هم رقابت می‌کنند. از جمله قهرمان آلمان ، بایرن مونیخ، قهرمان اسپانیا، بارسلونا، و تیم‌های بزرگ جهانی دیگر مانند منچستر یونایتد و شریک انحصاری PES یعنی تیم یوونتوس به‌صورت لایسنس حضور دارند.
  • در بخش myClub تیم رویایی خود را از ابتدا و رو به رو در برابر رقبای انسانی از سراسر جهان ایجاد کنید.
  •  بخش مستر لیگ (Master Legaue) که هدایت یک باشگاه فوتبال را بر عهده دارید و در این حالت تک نفره تیم را باید به صدر جدول برسانید.

شرکت کونامی اعلام کرده است که به‌روزرسانی eFootball PES 2021 در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ (۱۵ سپتامبر) منتشر می‌شود. همراه با اعلام این خبر، تیم سازنده تریلر جدیدی نیز منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید