بازی اکشن Nevaeh در ماه سپتامبر سال جاری عرضه خواهد شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی شرکت CFK ناشر بازی اکشن و نقش‌آفرینی Nevaeh و استودیوی آلفراتز (Alpheratz) توسعه‌دهنده‌ی این عنوان در خبری رسمی اعلام نمودند که این عنوان در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دنیای بازی Nevaeh روستایی را به تصویر می‌کشد که با روشنایی یک برج بلند و جادویی همواره روشن است و مردم آن در آرامش این نور به دور از اهریمنان و جادوگران زندگی می‌کنند. تا اینکه طی یک اتفاق مرموز روشنایی این برج بلند قطع می‌شود و تاریکی و سایه بر اهالی این روستا افکنده می‌شود؛ تا جایی که هجوم اهریمنان و دشمنان همیشگی خود را در غیاب این نور از همیشه بیشتر حس می‌کنند. دخترکی جوان و قهرمان برای روشنایی مجدد این نور به برج بلند می‌رود تا دوباره آن را احیا کند و مردم خود را نجات دهد، اما در این کار توسط ملکه‌ی شب ناکام می‌ماند و اسیر می‌شود. بر اثر این اتفاق سیاهی تمام دهکده‌ی این دختر را فرا می‌گیرد و تمام مردم آن از جمله خانواده‌ی وی تبدیل به شبح‌های سیاهی می‌شوند که در مناطق مختلف پرسه می‌زنند. حال این دختر ضمن نجات خود از زندان ملکه‌ی شب، باید او را شکست دهد و مردمان روستای خود را از تاریکی برهاند.

این دختر در ماجراجویی خود می‌تواند قدرت‌ها و اسلحه‌های منحصر به فردی را کسب نماید. شما با کمی پیشروی در داستان بازی یک پروانه‌ی منحصر به فرد و نورانی را پیدا خواهید کرد که با استفاده از مانا و جادوی خاصی احضار می‌شود و می‌تواند در از بین بردن تاریکی‌ها و اهریمنان به شما کمک کند. شما باید از مسیر‌هایی که توسط این پروانه روشن می‌شوند حرکت کنید و در صورتی که او ناپدید شود، دشمنان به سمت شما هجوم خواهند برد و شما باید تا پدیدار شدن دوباره‌ی این پروانه در تاریکی به مسیر خود ادامه دهید و با دشمنان در این تاریکی مبارزه نمایید. هرچه بیشتر در تاریکی بمانید سلامتی و استقامت شما نیز تحلیل می‌رود؛ در نتیجه این پروانه در ترمیم سلامتی و نوار استقامت شما نیز موثر خواهد بود. تله‌ها و هیولاهای بسیاری در تاریکی مخفی شده‌اند تا شما را به دام اندازند و شما باید با استفاده از نور این پروانه آن‌ها را از پیش رو بردارید. دشمنان مختلف و متنوعی به همراه باس‌فایت‌های منحصر به فرد در این ماجراجویی پیش روی شما قرار خواهند گرفت و شما باید با مدیریت صحیح مانا و روشنایی خود مبارزاتی چالشی و نفسگیر را با آنان تجربه نمایید. باید مراحل بازی را یکی پس از دیگری به اتمام رسانید و در پایان هر مرحله با باس‌فایت ویژه‌ی آن روبرو شوید. گیاهان جادویی را برای درمان مردمان خود پیدا کنید و آن‌ها را هرچه زودتر به دهکده برسانید.

در بخش مبارزات بازی، برای کشتن هیولاها می‌توانید از پرش‌های متمادی یا غلت زدن برای فرار از دست دشمنان استفاده نمایید. همچنین برای کشتن هیولاها می‌توانید مستقیما به سمت آن‌ها حمله کرده و یا تله‌های نورانی خاصی را در بخش‌های مختلف محیط کار گذارید. هرچه بیشتر منابع و قدرت‌های جادویی کسب کنید، دارای استقامت و سلامت بیشتری خواهید بود. روایت داستان بازی منحصر به فرد بوده و با استفاده از انیمشن‌های خاص، اشاره‌ها و حرکات شخصیت‌های مختلف و بدون استفاده از دیالوگ روایت می‌شود.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید