تاریخ انتشار بازی Rainswept مشخص شد

۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

شرکت فراستوود اینتراکتیو (Frostwood Interactive) امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Rainswept برروی کنسول‌های مختلف را تعیین کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر به همراه تریلری در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Rainswept را می‌توان عنوانی در سبک ماجراجویی دانست که در آن باید کنترل کارآگاهی به نام Stone را به عهده گرفته و پرونده‌ی یکی از عجیب‌ترین قتل‌های اتفاق افتاده در شهر را بررسی کنید. با مرور بیشتر این پرونده متوجه می‌شوید که عده‌ی زیادی پشت این قتل هستند و باید با تک تک آن‌ها صحبت‌هایی داشته باشید. پس اگر از دوست داران یک بازی با داستان مهیج هستید، Rainswept را از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی فراستوود اینتراکتیو و تو آوسام (۲Awesome) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

Rainswept قرار است در سه روز مختلف از تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۹۹ (۲۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) لغایت ۳ مرداد (۲۴ جولای) با قیمت ۹٫۹۹ دلار به ترتیب برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. به افرادی که از امروز تا قبل از انتشار بازی اقدام به پیش خرید آن کنند، ده درصت تخفیف تعلق می‌گیرد. در پایان پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین تریلر بازی فوق را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید