تیزر جدیدی از بازی Halo: Infinite منتشر شد

۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

سرانجام شرکت مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) تیزر جدیدی از بازی Halo: Infinite را منتشر کردند. این تیزر به بازگشت گروه Banished اشاره

Banished یک سازمان مزدور و جناحی  هستند که علیه Covenant شورش کردند و این جناح پس از پایان از جنگ بشریت و Covenant به قدرت رسید. بازی Halo: Infinite ادامه‌ی داستان شخصیت مستر چیف (Master Chief) را روایت می‌کند. این بازی دنباله‌ی مستقیمی بر عنوان Halo 5: Guardian خواهد بود و با استفاده از موتور گرافیکی  Slipspace توسعه یافته است. در این تیزر جدید، یک صدای ضبط شده پخش می‌شود که به نظر می‌رسد به Atriox، یکی از شخصیت‌های بازی Halo Wars 2 اشاره دارد. وی رهبر گروه The Banished است.

همان‌طور که اطلاع دارید، مایکروسافت قصد دارد در ماه جولای با برگزاری یک رویداد ویژه، از برخی عناوین فرست پارتی خود برای کنسول اکس‌باکس سری اکس رونمایی کند. حضور بازی Halo: Infinite در این رویداد تایید شده است و احتمالاً شاهد نمایش گیم‌پلی این عنوان خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید تیزر جدید بازی Halo: Infinite را مشاهده بفرمایید.

دریافت تیزر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تیزر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تیزر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Halo: Infinite در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید