شرکت سونی اولین تصاویر رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ در حالت افقی را منتشر کرد

PlayStation ، PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

شرکت سونی به تازگی تصاویری از حالت افقی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است که به نظر می‌رسد کنسول نسل نهمی شرکت سونی برای قرار گرفتن در این شرایط نیز همانند حالت ایستاده به یک پایه‌ی نگه‌دارنده احتیاج دارد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این تصویر داشته باشیم.

مدتی قبل سرانجام شرکت سونی از ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ به صورت رسمی رونمایی کرد. و یکی از سوالاتی که از همان لحظات آغازین معرفی این کنسول در ذهن اکثر طرفداران ایجاد شد، این موضوع بود که آیا کنسول پلی‌استیشن ۵ برای قرار گرفتن در حالت افقی نیز طراحی شده است؟ که به نظر می‌رسد شرکت سونی با انتشار تصویر جدید از کنسول نسل نهمی خود به این افراد پاسخ مثبت داده است.

در ادامه شما می‌توانید تصویری که شرکت سونی از حالت افقی کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است را مشاهده کنید.

اکنون می‌توانیم با قاطعیت این موضوع را تأیید کنیم که قرار گرفتن کنسول پلی‌استیشن ۵ در حالت افقی، مشکلی برای سخت‌افزار ایجاد نخواهد کرد؛ اگرچه این موضوع که آیا ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ در همچین حالتی نیز همانند حالت ایستاده زیبا خواهد بود یا خیر و یا اینکه پلی‌استیشن ۵ در زمینه‌ی کنترل حرارت در کدام حالت عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد، از موضوعاتی است که در آینده و با در اختیار قرار گرفتن کنسول پلی‌استیشن ۵، توسط تحلیل‌گران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین با توجه به این تصویر، به نظر می‌رسد پلی‌استیشن ۵ اولین کنسول در تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود که به علت ابعاد خاصی که دارد، برای قرار گرفتن در حالت افقی نیز به پایه‌ی نگه‌دارنده‌ احتیاج خواهد داشت!

در پایان شما می‌توانید رویداد مختص به کنسول پلی‌استیشن ۵ را از این قسمت دانلود و مشاهده کنید. در این رویداد، شرکت سونی از بازی‌های انحصاری Horizon: Forbidden West ،Spider-Man: Miles Morales ،Gran Turismo 7 ،Ratchet & Clank: Rift Apart و Sackboy: A Big Adventure برای کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی کرد. همچنین عناوین ترد-پارتی Resident Evil Village، Hitman III و Grand Theft Auto V برروی این کنسول معرفی شدند (که البته قرار است برای کنسول اکس‌باکس سری اکس نیز منتشر شوند).

12345678910(60 رای, میانگین آرا 8٫22 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید