بازی جدیدی از دنیای Lord of the Rings در دست ساخت قرار دارد

۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

شرکت وارنر برادرز (Warner Bros) و استودیوی نت‌ایز (NetEase) از بازی جدید سری Lord of The Ring برای گوشی‌های هوشمند رونمایی کردند.

بازی Lord of the Rings: Rise to War بر اساس کتاب‌های J.R.R. Tolkien روایت می‌شود و مغایر با فیلم‌های پیتر جکسون (Peter Jackson) خواهد بود. این عنوان در سومین دوره‌ی Middle-Earth قرار دارد و دنیای آردا (Arda) را با کیفیت بصری خارق‌العاده به تصویر خواهد کشید. ما در این اثر شاهد شخصیت‌ها و مکان‌های به یادماندنی خواهیم بود.

متاسفانه هنوز ژانر و شکل و شمایل گیم‌پلی بازی در دست نیست اما تصویری که ابتدای پست مشاهده می‌کنید با این اثر ارتباط دارد.

نت‌ایز یک شرکت چینی بوده که در سال‌های اخیر به طور جدی وارد توسعه‌ی عناوین مختلفی برای مخاطبین غربی شده است. این استودیو به طور جدی با بلیزارد (Blizzard) همکاری می‌کند تا World of Warcraft در چین به فعالیت خود ادامه دهد و همچنین عنوان Diablo Immortal نیز توسط این استودیو مراحل توسعه را طی می‌کند. جالب است بدانید آن‌ها چندی پیش ۱۰۰ میلیون دلار در استودیو بانجی (Bungie)، سازنده‌ی سری Destiny، سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پروژه‌های مختلفی در رابطه با جهان Lord of The Ring در دست توسعه قرار دارند. سال گذشته استودیوی اثلون گیمز (Athlon Games) اعلام کرده بود که  برروی یک عنوان رایگان و آنلاین از سری محبوب The Lord Of The Rings کار می‌کند. بر اساس توضیحات این استودیو، اتفاقات اثر مذکور قبل‌ از فیلم‌ها و بازی‌های این سری رخ می‌دهد و طرفداران شاهد مناطق، شخصیت‌ها، موجودات و همچنین ماجراجویی‌های تازه‌ای هستند. از طرفی اثری با نام The Lord Of The Rings – Gollum نیز مراحل توسعه را طی می‌کند که داستان شخصیت اسماگل (Sméagol) را روایت خواهد کرد. طبق گفته‌ی استودیوی سازنده، این بازی به داستان اصلی این سری و کتاب‌های آن متعهد باقی خواهد ماند و همچنین اتفاقت جدیدی را به آن اضافه خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید