تریلر جدیدی از بازی Jack Move منتشر شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

بازی Jack Move یک عنوان نقش‌آفرینی و داستان محور به شمار می‌آید که داستان آن در یک دنیای پیکسلی ژاپنی با طراحی منحصر به فرد روایت می‌شود. گیم‌پلی این بازی بر پایه‌ی مبارزات نوبتی دنبال می‌شود. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Jack Move یک عنوان نقش‌آفرینی عادی نخواهد بود بلکه به دنبال ایجاد سبک جدیدی است. گیم‌پلی این بازی به شدت فشرده و سرگرم کننده خواهد بود و داستانی عمیق، پیچیده و دلچسب را در طی مدت ۸ الی ۹ ساعت روایت خواهد کرد.

در عنوان Jack Move شما کنترل دختری به نام Noa را در اختیار می‌گیرید. این دختر یک هکر هوشمند و بسیار ماهر است که پس از کشته شدن پدرش مجبور می‌شود به درون دنیای بی‌رحم و سایبرپانکی Monocity-1 فرار کند. حال شما باید ماجراجویی خود را در این شهر مخوف آغاز کنید و گروه Monomind را که کنترل این شهر را بر عهده دارند، از بین ببرید. برای این کار می‌توانید از طریق ساختمان‌های چند طبقه و یا زیرزمین‌های تاریک به پیش‌روی خود ادامه دهید تا در نهایت به رئیس گروه Monomind دست یابید.

همانطور که اشاره شد، تمام مبارزات بازی Jack Move به صورت نوبتی بوده و همگی آن‌ها در یک دنیای مجازی و سایبرپلنکی رخ خواهند داد. در نتیجه علاوه بر روش‌های تهاجمی و اکشن مستقیم، قادر خواهید بود تا دشمنان خود را از طریق هک از بین ببرید یا با دستکاری برنامه‌های آن‌ها، شیوه‌های جدید و خلاقانه‌ی مبارزه را کشف نمایید. شما باید با جمع‌آوری امتیازات مختلف درخت مهارت خود که Cyber Deck نام دارد را تقویت کنید و برخی از بخش‌های آن را به دلخواه شخصی‌سازی نمایید. همچنین قادر خواهید بود هر بخش و جنبه از گیم‌پلی مبارزات را به دلخواه خود بهبود بخشید و تنوع خوبی در آن ایجاد کنید.

دشمنان شما در بازی Jack Move تنوع و تعداد زیادی خواهند داشت. ربات‌های مسلح، گنگ‌های خیابانی، گانگسترها، شبه نظامیان شرکت‌های مختلف، مامورین سرویس مخفی و حتی ربات‌های آزمایشی وحشتناک و کشنده‌ که همگی بر علیه شما خواهند جنگید و برخی از آن‌ها چالش‌ها و نوع مبارزات منحصر به فرد خود را دارند.

در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر بازی Jack Move که به تازگی منتشر شده است، بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید