گیفت کارت
گیفت کارت

PC Gaming Show | بازی Red Sails معرفی شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۰

در جریان مراسم PC Gaming Show، شاهد معرفی بازی ماجراجویی Red Sails بودیم. علاوه بر این، تیم سازنده تریلری از این عنوان زیبا را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

بازی Red Sails یک عنوان ماجراجویی در سبک قایق‌رانی است که البته یک تفاوت بزرگ با دیگر عناوین این سبک دارد. در این بازی، به جای سفر برروی آب‌های زلال اقیانوس‌ها و رودخانه‌ها، باید کشتی خود را برروی شن‌های سوزان صحرا هدایت کنید.

تیم سازنده‌ی بازی Red Sails در توضیح این عنوان بیان کرده است:

ما می‌خواستیم بازی‌بازان را غافل‌گیر کرده و حس کنجکاوی آن‌ها را تحریک کنیم. صحنه‌های حاضر در بازی، بازی‌بازن را با استفاده از تصاویری رویاگونه و سورئال به دنیای خیال خواهد برد.

صحرا به خاطر داشتن امواج و تپه‌هایی که شما را به یاد دریای خشمگین می‌اندازد، شباهت زیادی به اقیانوس دارد. البته صحرا از نظر بصری از یک دریای آرام بسیار هیجان‌انگیزتر است. ما باور داریم که شما از گشت و گذار در این دنیای سورئال به شدت لذت خواهید برد.

همان‌طور که شما به سفر در این صحرای سوزان ادامه می‌دهید، باید افراد به جا مانده از قبیله‌ی خود را نجات داده و با داستان‌های زندگی آن‌ها آشنا شوید. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان زیبا را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید