Guerrilla Collective | زمان عرضه‌ی بازی DUSK مشخص شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

در جریان رویداد Guerrilla Collective، استودیوی نیو بلاد اینتراکتیو (New Blood Interactive) اقدام به معرفی بازی اول‌شخص DUSK برروی کنسول نینتندو سوییچ نمود. این بازی در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ (۳۱ اکتبر ۲۰۲۰) برروی این کنسول عرضه خواهد شد. نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی DUSK در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه شده است.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان بازی DUSK، این عنوان شما را مجدداً به دنیایی می‌برد که در آن باید دشمنان و اهریمنانی که بر سر راه شما قرار می‌گیرند را سلاخی کرده و جویباری از خون به راه اندازید. شما باید به قدری از این دشمنان را بکشید که بتوانید تا طلوع مجدد آفتاب زنده مانده و جان خود را از این جهنم پر هیولا نجات دهید. این بازی جالب و مهیج از ترکیب عناوین بسیاری به مانند DOOM، Quake،Blood ،Heretic ،Hexen ،Half-Life ،Redneck Rampage و برخی از بهترین عناوین اکشن و سرعتی دهه‌ی ۹۰ میلادی حاصل شده است و به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، سعی شده تا از هر کدام از این عناوین یاد شده نکته‌ی مثبت و درخشانی در عنوان DUSK پیاده‌سازی گردد. موسیقی متن این عنوان هیجان‌انگیز توسط آهنگساز کارکشته آقای اندرو هالشالت (Andrew Hulshult) ساخته شده است و به خوبی به هیجان و نفسگیری مبارزات کمک می‌کند.

بخش داستانی عنوان DUSK در سه اپیزود بزرگ که کاملا بر اساس بازی‌های اکشن دهه‌ی نودی ساخته شده‌اند، روایت خواهد شد. بازی‌بازان در این عنوان سراسر هیجان و سلاخی باید با اهریمنان، فرقه‌گرایان افراطی و نفرین شده، شبه نظامیان قدرتمند و مسلح و حتی نیروهای اهریمن و تاریکی مبارزه کنند. برخی از دشمنان در زیرزمین یا بخش‌های خاصی از محیط کمین کرده و همواره منتظر فرصتی هستند تا به شما آسیب برسانند. اسلحه‌های سرد و گرم درون بازی DUSK را تقریبا می‌توان هسته‌ی گیم‌پلی و هیجان بازی به شمار آورد. شما به یک اسلحه‌خانه‌ی بزرگ و وسیع با طیف گسترده‌ای از تجهیزات مختلف به مانند شمشیر، تبر، زنجیر، تیربار، موشک، قلاب‌های دوگانه برای کشیدن دشمنان به سمت خود، مین‌های انفجاری، نارنجک‌های مختلف برای از بین بردن گروهی دشمنان دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با این انبار بزرگ از تجهیزات مرگبار تمامی دشمنان را سلاخی کرده و آن‌ها را قطعه قطعه نمایید.

عنوان DUSK علاوه بر بخش داستانی اصلی، دارای یک حالت مهیج و چالشی Endless Survival خواهد بود که در آن شما باید در مقابل موج بی‌امانی از دشمنان تا آخرین قطره‌ی خون خود مقاومت کنید و هرچه موفق شوید دشمنان بیشتری را بکشید و طولانی‌تر زنده بمانید، امتیاز بهتر و بالاتری را کسب خواهید کرد. همچنین برای کسانی که خواهان چالش و هیجان بیشتری هستند، بخش DUSKWorld قرار داده شده است که در آن می‌توانید به صورت آنلاین و چندنفره به رقابت با دوستانتان بپردازید.

شما می‌توانید تریلر مربوط به زمان انتشار بازی DUSK برروی کنسول نینتندو سوییچ را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید