گیفت کارت
گیفت کارت

Guerrilla Collective | تاریخ عرضه‌ی بازی West of Dead مشخص شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

به تازگی در جریان رویداد Guerrilla Collective شرکت راو آف فیوری (Raw of Fury) و استودیوی آپ‌استریم آرکید (Upstream Arcade) در خبری رسمی اعلام نمودند که بازی West of Dead در تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۸ ژوئن ۲۰۲۰) برروی کنسول‌ اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی مربوط به دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ هنوز در دست توسعه قرار دارند.

داستان بازی West of Dead در دنیای منحصر به فردی به نام Purgatory در سال ۱۸۸۸ روایت می‌شود. این مکان محل انجام انواع گناه و فسق، پر از دود و اسلحه، تاریکی، ناله و نفرین، وندیگو و جادوگرانی خواهد بود که حتی یک لحظه هم شما را راحت نخواهند گذاشت. این دنیای منحصر به فرد و تاریک پر از عقاید خرافی، فرهنگ‌های وحشیانه و رفتارهای عجیب و غریب خواهد بود که شما باید در طی ماجراجویی خود از تمامی آن‌ها به سلامت عبور نمایید. داستان از جایی آغاز می‌شود که یک قهرمان و جنگجوی افسانه‌ای ناگهان در یک تابوت از خواب بیدار می‌شود. حالا او مورد نفرین مرگ قرار گرفته و تمامی بدن و صورتش به رنگ سیاه در آمده است. شما باید از تابوت خود خارج شده و به دنبال عواقب کارهای گذشته‌ی خود که باعث نفرین شدنتان شده‌اند، بگردید.

شما در این بازی مهیج و مخوف در نقش یک مرده‌ی نفرین شده به نام ویلیام میسون (William Mason) قرار خواهید گرفت که صداگذاری آن را رون پرلمن (Ron Perlman) بر عهده دارد. در دنیای تاریک و خشن Purgatory شما باید از مهارت تیراندازی سریع و با دقت به همراه تفنگ‌های دوقلوی خود بهره برده و دشمنان را از پای درآورید. شما باید در میدان‌های مبارزه‌ای که تاکنون نظیر آن‌ها را مشاهده نکرده‌اید، سنگر گرفته و دشمنان را قبل از اینکه متوجه حضور شما شوند، تار و مار نمایید.

در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به زمان عرضه‌ی بازی West of Dead را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید