Guerrilla Collective | تاریخ عرضه‌ی بازی Almighty: Kill Your Gods مشخص شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

به تازگی در جریان رویداد Guerrilla Collective، شرکت ورسوس اویل (Versus Evil) به عنوان ناشر بازی Almighty: Kill Your Gods و استودیوی ران‌وایلد اینترتینمنت (Runwild Entertainment) در خبری رسمی اعلام نمودند که این بازی اکشن و نقش‌آفرینی پاییز امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد. همچنین این شرکت اعلام نمود که نسخه‌های کنسولی این بازی در تاریخ دیگری برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

آقای استیو اسکالانته (Steve Escalante) مدیر فنی استودیوی ورسوس اویل، در کنفرانس خبری مربوط به بازی Almighty: Kill Your Gods اظهار داشت:

عنوان Almighty: Kill Your Gods یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی به شمار می‌آید که بازی‌بازان را در مراحل مختلفی به چالش می‌کشد و به آن‌ها اجازه می‌دهد که تجربه‌ای به یاد ماندنی و منحصر به فرد داشته باشند. بدون شک بازی‌بازان زیادی علاقه‌مند به گیم‌پلی خشن بازی و سیستم شخصی‌سازی گسترده و متنوع آن خواهند شد. همچنین مبارزه با دشمنان مختلف بازی به ویژه‌ باس‌فایت‌های آن بسیار لذت‌بخش و چالش برانگیز کار شده است و بدون شک رضایت هواداران را در بر خواهد داشت. ما به کارنامه‌ی خود در عرضه‌ی عناوین نقش‌آفرینی افتخار می‌کنیم و به خود می‌بالیم که یکی دیگر از عناوین درخشان و منحصر به فرد این سبک را برای هواداران بی نظری خود فراهم نموده‌ایم. ما به نظر آن‌ها احترام زیادی گذاشته‌این و تغییراتی که از ما انتشار داشته‌اند را در نسخه‌ی جدید اعمال نموده‌ایم.

شیاطین، هیولاها و خدایان را به صورت انفرادی یا آنلاین به همراه دوستان خود در بازی اکشن و نقش‌آفرینی Almighty: Kill Your Gods شکار کنید. باید در هر زمان و در مقابل هر دشمن استراتژی و تاکتیک خاص خود را پیاده‌سازی نمایید؛ بدین صورت که گاهی باید فرار کنید، با استفاده از ابزار و محیط بازی برروی سر دشمنان پرواز کرده یا فرود آیید، دشمنان خود را با ضربات مهلک و سریع خود تکه تکه کنید و خانه‌های خود را با استفاده از استخوان و پوست آن‌ها بسازید. همچنین در صورتی که دشمنان ویژه‌ یا باس‌فایت‌های مخفی را شکار کیند می‌توانید از بقایای ان‌ها برای خود سلاح و تجهیزات افسانه‌ای و منحصر به فردی خلق کنید که بسیار در میدان نبرد به کمک شما خواهند آمد. شما در بازی Almighty: Kill Your Gods در نقش یک جنگجوی خاص و منحصر به فرد خواهید بود. اجداد شما نسل در نسل معجون خاصی را استفاده می‌کرده‌اند تا قدرت و شجاعت بی‌نظیری کسب کرده و به سرنگونی تمامی خدایان و اهریمنان بپردازند. شما نیز از زمان تولد خود برای این کار آموزش داده شده و حال هرچه که برای سلاخی خدایان مختلف لازم دارید را در اختیار خواهد داشت. تنها باید به ماجراجویی پرداخته، با کشتن دشمنان متنوع به آنها برسید و در نهایت با خشونت تمام آنها را سلاخی نمایید. از قبیله‌ی خود در برابر طلم و ستم اهریمنان و خدایان مراقبت کنید و به کسی جز مردم خود یازی نرسانید. همچنین علاوه بر اسلحه‌های مختلف شما قادر هتسید تا قدرت و جادوی اجدادان خود را با پیدا کردن مقبره هایشان به دست آورید و تمامی هیولاها را نابود سازید.

گیم‌پلی مبارزات بازی Almighty: Kill Your Gods بر پایه‌ی پرش، پرش‌های دوگانه، شیرجه زدن و استفاده از عوارض طبیعی برای دور زدن حملات دشمنان بنا شده است. همچنین شما قادر خواهید بود که از گیاهان و حیوانات مختلفی در مبارزات بهره ببرید که البته چگونگی استفاده از آن‌ها هنوز نامشخص است. شما می‌توانید برای وارد کردن صدمات بیشتر و غافلگیری دشمنان، از ارتفاع‌های بلند برروی آن‌ها پریده و ضربات مرگباری به آن‌ها وارد نمایید. هرچه ارتفاعی که از آن بر سر دشمن خود فرود می‌آیید بیشتر باشد، شدت و سنگینی این حملات نیز بیشتر خواهد بود. همچنین می‌توانید از حملات شارژی خود استفاده نموده و دشمنان را از راه دور مورد هدف قرار دهید.

از انواع تجهیزات و نشان‌های جادویی برای حملات ویرانگر با دامنه‌ی وسیع و پر هرج و مرج استفاده نمایید. گلوله‌هایی از آتش را به سمت دشمنان پرتاب نموده، صاعقه‌ای از آسمان بر سرشان بکوبید یا با استفاده از مشت‌های فلزی آن‌ها را خرد نمایید. دستبندهای جادویی را در حین ماجراجویی خود به دست آورید و به جادو‌های جدید و قدرتمندی برای از بین بردن اهریمنان و خدایان دست پیدا کنید. با به دست آوردن غنایم و منابع مختلف خانه‌ی مردم سرزمین خود را دوباره از نو بسازید و از آن‌ها در برابر هر تهدیدی مراقبت نمایید.

ارتقای قدرت‌ها و توانایی‌های شخصیت‌های درون بازی به همراه سیستم شخصی‌سازی متنوع و منحصر به فرد به شما این امکان را خواهد داد که برای نبرد‌های یهمگین با دشمنان آماده شوید و به غارت جزایر و مخفیگاه‌های آن‌ها بپردازید. شما می‌توانید با ساختن انواع حفاظ و برج دفاعی از سرزمین‌هایی که تصاحب نموده‌اید مراقبت کنید، مزارع کشاورزی و دامپروری آن‌ها را دوباره بسازید و پایگاه‌های بزرگ برای تجمع شکارچیان تعبیه ببینید. شما باید شیوه‌ی مبارزه و کلاس شخصیت دلخواهتان را خود تعیین کنید و به ارتقای مهارت‌های آن طبق سلیقه‌ی خود بپردازید. در هنگام مبارزات می‌توانید آن‌ها را به صورت تاکتیکال تعویض نمایید و استراتژی‌های مختلفی برای غلبه بر دشمنان قدرتمند به کار گیرید.

در پایان شما می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Almighty: Kill Your Gods را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید