تریلری از بازی Hardspace: Shipbreaker تحت عنوان Big Bang منتشر شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

بازی Hardspace: Shipbreaker یک عنوان اکشن و علمی-تخیلی با زاویه‌ی دوربین اول‌شخص به حساب می‌آید که استودیوی بلک‌بیرد اینتراکتیو (Blackbird Interactive) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) عرضه‌ی بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را بر عهده دارد.

شما در این عنوان علمی-تخیلی و اکشن باید وارد چندین کشتی فضایی غول‌پیکر شوید، از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های مختلف برای باز کردن مسیر خود استفاده نمایید و به غنایم و آیتم‌های ارزشمند دسترسی پیدا کنید. در نهایت شما باید سفینه‌ی کوچک خود را گسترش داده و ارتقا دهید، قراردادهای کاری جدید به ثبت رسانده تا موفق شوید بدهی میلیون دلاری خود به شرکت LYNX Corp را پرداخت نمایید.

شما در بازی Hardspace: Shipbreaker در نقش یک مهندس تخریب و جمع‌آوری منابع قرار خواهید گرفت که باید با سفینه‌ی فضایی خود به نقاط مختلفی سفر کرده و کستی‌های فضایی بزرگ که اکنون به حال خود رها شده‌اند و دیگر کاربردی ندارند را پیدا کنید، دیواره یا ورودی آن‌ها را از بین ببرید و در نهایت منابع و مهمات با ارزشی که پیدا می‌کنید را با خود به سفینه‌ بیاورید. شما باید کشتی‌ها و معادن فضایی فراوانی را کشف کنید و با پول حاصل از آن‌ها بدهی بزرگ خود را پس بدهید. شما به جدیدترین فناوری‌های ممکن مجهز شده‌اید. در عنوان Hardspace: Shipbreaker قادر هستید تا مناطق مختلف درون بازی را اسکن کنید، درب‌های ورودی را هک نمایید، با استفاده از لیزر یا قدرت پلاسما اشیاء را تخریب نموده و به هزاران تکه‌ی کوچک تقسیم کنید. البته با وجود این امکانات پیشرفته و نامحدود، کشته شدن شما بسیار راحت و سریع رخ خواهد داد. شما باید دائما سفینه، لباس مخصوص و تجهیزات خود را به روز نمایید تا دسترسی به نقاط بیشتر و با ارزش‌تری برایتان فراهم گردد.

در عنوان Hardspace: Shipbreaker شما می‌توانید قطعات مختلف کشتی‌های درون بازی را به روش‌های مختلفی بریده و یا تخریب نمایید. در واقع این بازی منحصر به فرد شما را با سیستم شبیه‌سازی تخریب نسل بعدی آشنا خواهد کرد. این اقدام آزادی عمل و راه‌های بیشماری برای پیشروی در بازی و دستیابی به منابع و آیتم‌های ارزشمند درون اتاق‌ها و کشتی‌های غول پیکر بازی را فراهم می‌کند. یک برش یا تخریب اشتباه شما ممکن است باعث تخیله‌ی انفجاری فشار خلاء، آزاد شدن مواد سمی و کشنده، منفجر شدن مخازن سوخت کشتی و یا حتی ایجاد واکنش‌های انفجاری زنجیره‌ای که منجر به از بین رفتن تمام کشتی و غنایم آن می‌شود، گردد. پس شما علاوه بر مجهز نمودن خود به وسیله‌ی تجهیزات و لباس مخصوص باید تمرکز و هوش خود را به کار گرفته و بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید. گاهی معماها و پازل‌های منحصر به فردی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت که باید با دقت و زمان‌بندی مناسب آن‌ها را حل نمایید.

حال به تازگی استودیوی بلک‌بیرد اینتراکتیو تریلری از بازی Hardspace: Shipbreaker  منتشر کرده است که Big Bang نام دارد. در واقع این تریلر روش‌های بی شماری را که می‌توانید در شغل خطرناک و مرگبار خود پیشروی داشته باشید و منابع را به دست آورید، نشان می‌دهد. شما می‌توانید ویدئوی یاد شده را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید