ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی رایگان Jurassic Life منتشر شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

Jurassic Life به عنوان یک ماد بزرگ از بازی Jurassic Park برای عنوان Half-Life 2 خلق شد. در واقع از ابتدا این بازی یک ماد بزرگ و منحصر به فرد برای بازی Half-Life 2 به شمار می‌آمد اما بعد ها تیم‌ توسعه‌دهنده تصمیم گرفت تا این پروژه را به عنوان یک بازی مستقل گسترش دهد و به بازار عرضه کند. طبق اعلام آن‌ها برای تجربه‌ی بازی رایگان و مستقل Jurassic Life نیازی به داشتن یک کپی از عنوان Half-Life 2 ندارید.

طبق اطلاعاتی که تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Jurassic Life منتشر کرده‌اند، این بازی رایگان برای اجرا شده تنها به SOURCE SDK 2013 نیاز دارد که می‌توانید آن را از فروشگاه استیم (Steam) دریافت نمایید. همچنین تیم توسعه‌دهنده اعلام کرد که به زودی مشخصات سیستمی پلتفرم رایانه‌های شخصی مورد نیاز بازی Jurassic Life را اعلام خواهد کرد. لازم به ذکر است که بازی Jurassic Life را می‌توان یک نسخه‌ی فرعی از عنوان Jurassic Park با ویژگی‌های منحصر به فرد و جدید دانست.

تیم توسعه‌دهنده‌ی عنوان مستقل Jurassic Life به مناسبت اعلام این خبر، ویدئویی از گیم‌پلی بازی را در اختیار هواداران و بازی‌بازان مختلف قرار داد. در این ویدئو شما قادر خواهید بود تا به تماشای ۱۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی بپردازید. همانطور که در این تریلر مشاهده خواهید کرد، یک سیستم اولیه از اسلحه و تجهیزات مختلف در بازی Jurassic Life وجود دارد. استودیوی سازنده‌ی عنوان Jurassic Life در خبری رسمی تایید کرد که به زودی تریلر دیگری از این عنوان مستقل منتشر خواهد کرد که به گشت و گذار و آشنایی با محیط و اتمسفر آن اختصاص دارد و گردش اکشن مناسبی در پارک مشهور این سری برای بازی‌بازان مهیا می‌کند.

همانطور که در انتهای این خبر مشاهده خواهید کرد، نمایش بازی Jurassic Life دارای مشکلات و نقص‌هایی است و تا حدود از خشکی گیم‌پلی رنج می‌برد. با این حال باید در نظر داشته باشید که این عنوان یک بازی مستقل و کاملا رایگان است و نباید آن را با یک بازی درجه یک Jurassic Park مقایسه کرد؛ چرا که تفاوت بین نیرو‌های به کار گرفته شده برای پروژه و هزینه‌های آن‌ها بسیار چشمگیر است. در نهایت طرفداران این سری باید به نکات مثبت و لذت‌بخش عنوان Jurassic Life توجه بیشری داشته باشند و به صورت خیلی حساس به جزئیات و بررسی بخش‌های مختلف بازی نپردازند.

شما در بازی Jurassic Life در نقش مدیر جدید این مجموعه پارک بزرگ و تفریحی به نام رابرت مولدون (Robert Muldoon) قرار دارید و در ابتدا ظاهرا باید به مدیریت و برقراری نظم و امنیت Jurassic Park که در جزیره‌ی دیدنی و زیبای Isla Nublar واقع شده است، بپردازید. طبق اعلام تیم توسعه‌دهنده، داستان بازی Jurassic Life به مانند نسخه‌های پیشین این سری در فیلم‌ها و بازی‌های ویدئویی نخواهد بود و کاملا روایت جدید و منحصر به فرد خود را با دنیا و شخصیت‌های جدیدی دنبال خواهد کرد. در عوض می‌توان داستان بازی Jurassic Life را یکی از الهام‌بخش‌ترین سناریوهای مجموعه‌ی Jurassic Park دانست که دارای مضامین و پیچیدگی‌های مختص به خودش خواهد بود. بازه‌ی زمانی رخ دادن داستان بازی همزمان با اتفاقات اولین نسخه از سری فیلم‌های Jurassic Park رخ خواهد داد و حتی بخش‌هایی از این فیلم به صورت خلاقانه در کات‌سین‌های بازی به نمایش در خواهند آمد. در نهایت طبق اعلام تیم توسعه‌دهنده، داستان Jurassic Life بسیار جالب و منحصر به فرد خواهد بود که می‌توان آن را به صورت روایت جانبی فیلم نخست این مجموعه در نظر گرفت و اشاراتی از آن را در طول داستان بازی مشاهده نمود.

در پایان شما می‌توانید تریلر منتشر شده از گیم‌پلی بازی Jurassic Life که توسط تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی (Jurassic Life team) منتشر شده است را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید