مود و بازسازی بازی P.T برروی Half-Life: Alyx منتشر شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

در کارگاه مخصوص استیم که برای به اشتراک گذاشتن و تولید مود ساخته شده، شخصی با نام کاربری AmbientDruth، یک مود جالب و جدید برای عنوان Half-Life Alyx منتشر کرده است. همانطور که از عنوان خبر متوجه شده‌اید، این مود بازسازی عنوان Silent Hill P.T برای Half-Life Alyx است.

بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌توانند این “تیزر قابل پخش” را برروی هدست واقعیت مجازی (VR) و  موتور بازی‌سازی ۲ Source، تجربه کنند. اولین نسخه‌ی مود P.T، دارای راهروی حلقه‌ای و بی‌انتهای معروف بازی، محیط رادیویی، انتهای راهروی قرمز و کیسه‌ی کاغذی که با شما صحبت می‌کند، است. علاوه بر این، شامل صداهای همیشگی لیزا، نورهای محیطی و هم‌چنین صدا و محیط بارانی نیز هست. در نسخه‌های آینده، سازنده این مود قصد دارد عوامل لحظه‌ای ترسناک‌تر و خاموش و روشن شدن تصادفی رادیو را هم اضافه کند. AmbientDruth قصد دارد صداهای صوتی درب، بهبود همه بافت‌ها و نورپردازی دقیق‌تر نور را در آینده به این مود بیاورد و هم‌چنین، یک چراغ قوه، راهروهای طولانی‌تر، پایان‌های مخصوص، بافت‌های بهتر محیط برای اتاق جنین و برخی راز و رمزهای (Ester Eggs) دیگر را نیز ذکر کرده است.

لازم به ذکر است، کاربری از یوتیوب به نام ویلیام مک‌ماهون (William McMahon)، ویدیویی به اشتراک گذاشته که این مود را برروی هدست واقعیت مجازی به نمایش درآورده است. اگر هدست واقعیت مجازی دراختیار ندارید، می‌توانید در ادامه این ویدیو را تماشا کنید. طبق گفته‌ی وی، AmbientDruth واقعاً نزدیک به واقعیت رفته و با این‌که برخی تفاوت‌های گرافیکی وجود دارد، این یک نسخه‌ی اولیه بسیار خوب است و امید دارد سازنده به کار خود ادامه دهد تا بتواند آن ‌را بیشتر بهبود ببخشد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید