تصویر جدید Observer: System Redux بهبود‌های نسخه‌ی نسل بعدی بازی را نشان می‌دهد

PS5 ، Xbox Series X ، اخبار ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، بازی سایبرپانک بلوبر تیم (Bloober Team) یعنی Observer قرار است تا با عنوان Observer: System Redux راهی کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت شود. حال این استودیوی لهستانی تصمیم گرفته است تا با انتشار تصویری جدید از بازی، بهبود‌های متعدد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس را به نمایش بگذارید.

این تصویر به طور واضح نشان می‌دهد که سخت افزار و تکنولوژی نسل بعد کنسول‌ها چگونه به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا موارد مختلفی مانند کیفیت بافت‌ها و سیستم نورپردازی را بهبود دهند. البته تنها تغییر نورپردازی کافی است تا فضای محیط را بسیار عمیق و سنگین‌تر کند. شما می‌توانید توییت و تصویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید:

فرصت‌های جدید و کیفیت بهتر به لطف نسل بعد؛ اما با حفظ همان فضای سنگین سایبرپانکی که نسخه‌ی اصلی Observer را به یک تجربه‌ی منحصر به فرد تبدیل کرد.

این جمعه، در طی رویداد Summer of Gaming آی‌جی‌ان، شما شاهد موارد جدید حاضر در Observer: System Redux خواهید بود.

در ادامه باید اضافه کنیم که به گفته‌ی بلوبر تیم، در تاریخ جمعه ۱۶ خرداد (۵ ژوئن) و در طی رویداد بزرگ Summer of Gaming وب‌سایت آی‌جی‌ان شاهد نمایش Observer: System Redux خواهیم بود. البته علاوه بر بهبود‌های بصری، نسخه‌ی نسل بعدی ساخته‌ی بلوبر تیم شامل محتویات داستانی جدید و گیم‌پلی گسترده‌تر نیز می‌شود که به طور متوسط، زمان تمام کردن بازی را ۲۰ درصد بیشتر افزایش می‌دهند.

بازی Observer هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 7٫82 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید