بازی Night Reverie پاییز امسال منتشر خواهد شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

تیم سازنده‌ی Night Reverie امروز با انتشار یک تریلر جالب به معرفی این بازی پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

Night Reverie از سری عناوین به سبک معمایی و ماجراجویی است که در آن باید در نقش یک پسر بچه حاضر شده و از رمز و رازهای خانه‌ی بزرگ خود سر در بیاورید. علی‌رغم کیفیت نه چندان مطلوبی که این بازی دارد، از مراحل و معماهای پیچیده و سرگرم کننده‌ای برخوردار است که بدون شک ذهن بازی‌بازان را ساعت‌ها به چالش خواهد کشید. همچنین امکان شخصی‌سازی کاراکتر نیز در طی مراحل بازی وجود دارد. قابل ذکر است که استودیوی سامبر پیکسل (Somber Pixel) وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد. پس اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Night Reverie می‌تواند انتخاب نسبتا خوبی برایتان باشد.

طبق اخبار استودیوی سازنده، آگاه شدیم که Night Reverie قرار است پاییز امسال در اختیار دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نخستین تریلر از این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید