رویداد Fasnacht Day بازی Fallout 76 بعد از رفع مشکلات آغاز شد

۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

این رویداد بعد از حل مشکل قوی بودن بیش از حد روبات‌ها در زمان عرضه‌ی اولیه مجددا آغاز شد.

انتظار بازی‌بازان برای شروع رویداد Fasnacht Day پس از مشکلات اولیه در روز دوشنبه ۵ خرداد (۲۵ ماه مه ۲۰۲۰) بالاخره به پایان رسید. با اعلام بتسدا، در طی این رویداد هر ساعت شاهد رها شدن روبات‌ها در Appalachia خواهیم بود و این ماجرا تا تاریخ سه شنبه ۲۰ خرداد (۹ ژوئن ۲۰۲۰) ادامه خواهد داشت.

رویداد Fasnacht Day بخشی از تقویم ماه مه بازی Fallout 76 بود. در تقویم این ماه شاهد رویدادهای دیگری از قبیل XP دو برابر در اوایل ماه و بعد از آن رویداد دیگری برای آیتم‌های تزئینی برای کوله‌پشتی‌ها بودیم. در ادامه هم شاهد یک رویداد دیگر به نام سیاه و سفید (Black and White) در ماه ژوئن خواهیم بود.

Fasnacht Day از یک جشنواره‌ی فرهنگی در کشور سوئیس به نام کارناوال بازل (Basel) الهام گرفته است. در طی این رویداد در Fallout 76، بازی‌بازان به شکار روبات‌هایی می‌پردازند که ماسک‌های عجیب و غریبی دارند و در سرتاسر نقشه‌ی بازی پراکنده شده‌اند. این روبات‌ها کاملا مهاجم بوده و سعی می‌کنند هر که به آن‌ها نزدیک می‌شود را بکشند. این رویداد ابتدا در تاریخ دوشنبه ۵ خرداد (۲۵ ماه مه ۲۰۲۰) آغاز شد؛ اما به دلیل مشکلی در ظاهر شدن موجودات، به سرعت از دسترس خارج شد. با اعلام بتسدا (Bethesda) در انجمن‌های بازی، این مشکل رفع شده و بازی‌بازان می‌توانند با ماشین‌های کشنده‌ی Fallout 76 تعامل داشته باشند.

در حال حاضر این رویداد فعال است و بازی‌بازان می‌توانند از جمع کردن آیتم‌های کمیاب و موارد تزئینی که با شکست دادن روبات‌ها به دست می‌آورند، لذت ببرند. به علاوه، آیتم‌های فصلی جدیدی هم به Atomic Shop اضافه خواهند شد؛ که در طی رویداد Fasnacht Day به صورت رایگان قابل دریافت خواهند بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید