بازی اکتشافی Depanneur Nocturne برروی فروشگاه استیم منتشر شد

۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

استودیوی کو-آپ (KO-OP) به تازگی به معرفی بازی اکتشافی Depanneur Nocturne پرداخته است و اعلام نمود که این عنوان هم‌اکنون با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی فروشگاه استیم (Steam) در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد. این بازی کوتاه در واقع حول اکتشاف و گشت و گذار در یک فروشگاه بزرگ و پیدا کردن یک هدیه‌ی مخصوص با کمک فروشنده‌ی عجیب آن اتفاق می‌افتد.

طبق اعلام استودیوی کو-آپ عنوان Depanneur Nocturne یک بازی کوچک و پروژه‌ای تقریبا آزمایشی محسوب می‌شود. این استودیو معتقد است که با این کار توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون ساخت یک بازی بزرگ و پرهزینه طرح‌ها و ایده‌های خود را آزمایش کنند و آن را با بازی‌بازان به اشتراک گذارند.

داستان این بازی در مورد شخصی خواهد بود که قصد دارد برای همسر خود یک هدیه تهیه کند. او هم‌اکنون در خانه منتظر وی است و شخصیت اصلی بازی تنها فرصت دارد وارد یک فروشگاه بزرگ شود و با کمک افراد درون آن یک هدیه‌ی مناسب تهیه کند و به سرعت خود را به خانه برساند. این فروشگاه وسایل دکوری آخرین امید و فرصت وی محسوب می‌شود، پس باید تمام تلاش و تمرکز خود را به کار گیرد.

در واقع شما در ساعات پایانی شب که همه جا تعطیل هستند و باران شدیدی می‌بارد، به دنبال یک هدیه‌ی خاص هستید و تنها یک فروشگاه باز را پیدا می‌کنید اما نمی‌دانید که چه چیزی در آن انتظار شما را می‌کشد. با کمک فروشنده‌ی عجیب و حیوان ترسناکش شما باید هدیه‌ی خاص خود را پیدا کنید. اما باید بدانید که هرگز پیش‌بینی این هدیه‌ی به خصوص را نداشته‌اید و قطعا ارزش تمام جست و جو‌های شما را خواهد داشت.

شما تنها یک ساعت زمان دارید تا هدیه‌ی خود را پیدا کنید اما وقتی وارد این فروشگاه شوید شبی رویایی و هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنید که بسیار طولانی خواهد بود. شما می‌توانید تمام هدایایی که می‌بینید را بدون توجه به قیمت‌ آن‌ها انتخاب کنید. البته معما‌ها، رازها و اتفاقات بسیار زیادی در این شب طولانی رخ خواهند داد که باید از پس همه‌ی آن‌ها بر بیایید و از این فروشگاه خارج شوید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید