رویداد BlizzCon 2020 لغو شد

۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) به تازگی اعلام کرده است، رویداد BlizzCon 2020 که تا پیش از این قرار بود در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ (آبان-آذر ۱۳۹۹) برگزار شود، لغو شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

به نظر می‌رسد موضوع لغو شدن مراسم‌های بزرگ دنیا به دلیل شیوع بیماری کرونا قرار نیست فقط به تابستان سال ۲۰۲۰ خلاصه شود زیرا به تازگی شرکت بلیزارد، رویداد پاییز سال جاری خود یعنی BlizzCon 2020 را رسماً لغو کرده است. خانوم سالارین اسمیت (Saralyn Smith)، تهیه‌کننده‌ی اجرایی شرکت بلیزار در رابطه با این موضوع گفته‌اند:

ما بحث و گفتگوی بسیاری پیرامون این موضوع داشتیم که چطور می‌توانیم در عین رعایت و حفظ نکات بهداشتی برای مخاطبین خود، مراسم پیش‌روی BlizzCon را برگزار کنیم. ما همچنین درباره‌ی تمامی گزینه‌های پیش رو و اینکه چطور می‌تواند برگزاری این مراسم با سطح سلامتی جامعه در ارتباط باشد بحث کردیم و در نهایت پس از بررسی تمامی گزینه‌های پیش روی خود، تصمیم بر آن شد که در سال پیش روی میلادی مراسم BlizzCon نداشته باشیم.

شرکت بلیزار همچنین اعلام کرده است که به دنبال جایگزینی مناسب برای مراسم BlizzCon است که احتمالاً در اویل سال آینده و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. همچنین این شرکت اعلام کرده است که درحال کسب آمادگی برای برگزاری مسابقات eSports به صورت آنلاین است و به‌زودی جزئیاتی را درباره‌ی این موضوع با بازی‌بازان به اشتراک خواهد گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید