احتمال رونمایی از بازی جدید کارگردان A Way Out

۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

احتمالا بزودی اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری از بازی بعدی آقای جوزف فارِس (Joseph Fares) منتشر شود. با ادامه خبر همراه ما باشید.

آقای جوزف فارِس نه تنها به خاطر طبع پرانرژی خود، بلکه به خاطر کارگردانی عناوین تحسین برانگیزی نظیر Brothers: A Tale of Two Sons و A Way Out در صنعت بازی‌های ویدیویی به شهرت رسیده است. ایشان به همراه تیم خود در استودیوی هِیزلایت (Hazelight Studios) مدتی است روی پروژه‌ی بعدی خود که قرار است به دست شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) به انتشار برسد مشغول کار هستند و بزودی احتمال دارد جزییات بیشتری از این پروژه منتشر شود.

خبرنگار سایت GamesBeat، آقای جف گراب (Jeff Grubb) اخیرا در پاسخ به توییتی درباره سخنان معروف آقای فارِس در مراسم The Game Awards 2017 نوشته است:

برای چیز‌های جدیدی از او [آقای فارِس] آماده باشید.

با وجود اینکه این پاسخ به هیچ عنوان به منزله‌ی یک تایید رسمی و قابل استناد نبوده و معانی زیادی می‌تواند داشته باشد، توجه به این نکته حائز اهمیت است که بازی بعدی آقای فارِس تا کنون چیزی نزدیک به دو سال در دست توسعه بوده و با توجه به اطلاعیه‌ی شرکت الکترونیک آرتز برای برگزاری رویداد سالانه‌ی EA Play بصورت دیجیتالی در تاریخ ۲۲ خرداد (۱۱ ژوئن) امسال، احتمال اینکه در این رویداد شاهد یک معرفی رسمی از این عنوان باشیم، بالاست.

در حال حاضر، تنها چیزی که از این عنوان در دست توسعه می‌دانیم، این است که این بازی قرار است یک تجربه co-op محور همانند ساخته های پیشین آقای فارِس باشد. به این امید که بزودی اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید