اولین Hunt فصل پنجم بازی Apex Legends آغاز شد

۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

اولین بخش از رویدادهای داستانی فصل پنجم بازی Apex Legends که Hunt نام دارد، آغاز شده است. به‌پایان رساندن این Hunt، بخش بعدی The Broken Ghost را آزاد می‌کند که در آن داستان توطئه‌ی شخصیت‌های بازی علیه Loba روایت می‌شود.

این Hunt که First Piece نام دارد تنها زمانی در دسترس قرار می‌گیرد که شما یا یکی از اعضای گروهتان، پنج Treasure Pack داشته باشد. البته برای به‌دست آوردن پاداش‌های این Hunt خود شما باید آن‌ها را داشته باشید.

رویداد First Piece یک مأموریت PvE کوتاه و ساده است و تنها انجام دادن آن ساده است و با دیگران، بسیار ساده‌تر. این مأموریت از قسمت Quests بخش Season Hub قابل دسترسی است. First Piece در نقشه‌ی Kings Canyon After Dark اتفاق می‌افتد و در آن شما باید به قسمت Artillery‌ بروید و شیئی را به‌دست بیاورید.

شما با Prowlerها درگیر خواهید شد که قبلاً آن‌ها را در مراحل داستانی Titanfall 2 و رویداد Bloodhound’s Trials بازی Apex Legends در نقشه‌ی World’s Edge دیده‌ایم. اما این بار با نسخه‌ی دیگری از این موجودات هم روبه‌رو خواهید شد که تا قبل از این رویداد ندیده‌ایم. این موجودات تحت تأثیر توتم مرگ (Revenant’s Death Totem) قرار گرفته‌اند و با اینکه زود کشته می‌شوند، دوباره زنده می‌شوند و به شما حمله می‌کنند.

اگر از مسیر اصلی این مرحله دور شوید، تعدادی تفنگ مختلف و تجهیزات پیدا می کنید، از جمله تجهیزات طلایی که در deathboxهای flyer ها قرار دارند. اما اگر همان مسیر اصلی را دنبال کنید، محفظه‌هایی پیدا می‌کنید که یک شاتگان Mastiff و تجهیزات سلاح‌های P2020 و Mozamique که بازی را با آن‌ها شروع می‌کنید، در خود دارد. از زره آبی‌رنگ هم غافل نشوید. زره آبی به تن و Mastiff به دست، می‌توانید به‌راحتی از PvE کوتاه این مأموریت که اواخرش با آن برخورد می‌کنید، عبور کنید.

در First Piece نمی‌توانید شخصیت Loba یا Revenant را انتخاب کنید ولی باقی شخصیت‌ها قابل بازی هستند. ترجیحاً از Bloodhound، Gibraltar، Crypto و Mirage دوری کنید چون هیچ‌کدام از توانایی‌هایشان کاربرد خاصی در اینجا ندارند. شخصیت‌های Lifeline، Caustic و Wattson‌برای دفاع دربرابر حمله‌ی Prowlerها مناسب هستند و برای بخش آخر مرحله که باید از گله‌ی prowlerهای توتم‌دار فرار کنید، شخصیت‌های Octane، Pathfinder و Wraith گزینه‌های خوبی هستند.

به‌پایان رساندن این مرحله به شما یک Weapon Charm رده‌بالا می‌دهد که یکی از ۹ تکه‌ی شیئی است که Loba از شخصیت‌های بازی می‌خواهد که به او در ساختش کمک کنند، و بخش اول متن‌محور The Broken Ghost questline را آزاد می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید