گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Quantum League مشخص شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

استودیوی نیمبل جاینت اینترتینمنت (Nimble Giant Entertainment) تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Quantum League را اعلام کرد. بر این اساس، این بازی در تاریخ ۶ خردادماه ۱۳۹۹ (۲۶ می ۲۰۲۰) به صورت دسترسی زودهنگام برروی استیم عرضه می‌شود.

بازی Quantum League عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص چندنفره است. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی شامل بخش‌های آموزشی تعاملی، از جمله ۶ نقشه‌ی قابل‌بازی، سه حالت بازی، شش اسلحه، شش شخصیت و حالت رقابتی ویژه خواهد بود. نسخه‌ی کامل این عنوان قرار است شامل مکانیزم‌های بیشتر، از جمله نقشه‌ها، شخصیت‌های قابل‌بازی، سلاح‌ها و حالت‌های جدید نیز باشد. همچنین این بازی برای کنسول‌ها نیز در دست توسعه است و در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید اطلاعاتی از ویژگی‌های کلیدی این بازی را مطالعه بفرمایید.

مکانیزم منحصربه‌فرد حلقه‌ی زمان (Time Loop):

با استفاده از حلقه‌ی زمان در هر نقشه می‌توانید بر حریف خود پیروز شده و بر هر دور مسلط شوید. البته باید این نکته را درنظر داشته باشید که در کجا قرار داشته‌اید و به کجا خواهید رفت تا بتوانید به عنوان برنده نهایی انتخاب شوید.

گزینه‌های چندگانه برای مبارزات:

می‌توانید به صورت تک‌نفره در مقابل یک حریف آنلاین به صورت نبرد یک در برابر یک بازی کنید و یا اینکه بازی را به صورت در حالت‌ چندنفره‌ی ۲ در برابر ۲ تجربه کنید.

تجربه‌ی بازی در حالت‌های مختلف:

این بخش شامل حالت Death Match و حالت تسخیر نقطه (Capture Point) در ۹ نقشه‌ی مختلف است. ۶ شخصیت قابل‌بازی در این عنوان قرار دارند و با انتخاب یکی از آن‌ها و پیشروی در بازی می‌توانید تجهیزات و لباس‌های مختلف را آزاد کنید. همچنین ۶ نوع سلاح مختلف در بازی وجود دارند که می‌توانید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کرده و به قسمت Quantum Arena وارد شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید