بازی The Elder Scrolls: Blades به‌زودی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

بالاخره و پس از گذشت مدت زمانی حدود یک سال از انتشار خبر عرضه‌ی بازی رایگان The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ، به‌نظر می‌رسد که در روزهای آتی شاهد رخ دادن این اتفاق باشیم. هرچند نینتندو در هفته‌ی گذشته، تاریخ ۱۲ می را برای عرضه‌ی این بازی مشخص کرده بود، اما مجدداً این اتفاق رخ نداد و اکنون شاهد مشخص شدن تاریخ دیگری در فروشگاه دیجیتالی نینتندو سوییچ برای این عنوان هستیم.

طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی به جای تاریخ ۱۲ می، قرار است تا در دو روز آینده یعنی تاریخ ۱۴ می راه خود را به فروشگاه دیجیتالی نینتندو سوییچ باز کند. از طرفی دیگر، با اینکه با یک بازی موبایلی و رایگان روبرو هستیم، اما بازی‌بازان علاقه‌مند به این مجموعه می‌توانند تا با پرداخت ۱۴٫۹۹ دلار به “نسخه‌ی Quick-Start” دسترسی داشته باشند. این نسخه از بازی شامل: زره‌های اختصاصی، سلاح‌های ویژه، ۲ هزار سنگ، ۳۰،۰۰۰ طلا و چندین آیتم ویژه خواهد بود.

همچنین، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی از قابلیت‌های Motion Control و cross-platform در انجام مسابقات PvP پشتیبانی می‌کند. علاوه براین، با توجه به وجود قابلیت همگام سازی، بازی‌بازان می‌توانند تا در صورت نیاز ادامه‌ی بازی خود را روی گوشی‌های هوشمند خود و بالعکس انجام دهند. در پایان لازم به ذکر است که انجام این بازی نیازمند اتصال دایمی به اینترنت خواهد بود.

بازی The Elder Scrolls: Blades، هم‌اکنون در دسترس سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قرار دارد و به‌زودی در اختیار دارندگان کنسول سوییچ نیز قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید