لذت موتورسواری | نقد‌ها و نمرات بازی MOTOGP 20

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی استودیوی مایلستون (Milestone) نسخه‌ی جدید سری بازی‌های MotoGP را در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کرد.

بازی MotoGP 20 نسبت عناوین پیشین این مجموعه از یک گرافیک واقع‌گرایانه برخوردار خواهد بود و همچنین شامل ویژگی‌هایی مانند مدیریت سوخت، مصرف و اصطحکاک لاستیک‌ها و همچنین آسیب‌های آیرودینامیکی است که برروی عملکرد موتورها تاثیرگذار می‌گذارد.

بخش جدید و بهبود یافته‌ی مدیریت Career بازی MotoGP 20 این امکان را به بازی‌بازان می‌دهد تا تا تیم خود را مدیریت کنند و تصمیمات مهم و تأثیرگذاری را اتخاذ نمایند. همچنین یک بخش بهبود‌یافته در این بازی وجود دارد که به مسابقه‌دهندگان روش‌های جدیدی را برای جمع‌آوری موتور‌سیکلت‌های مختلف ارائه می‌دهد. علاوه بر این موارد تیم سازنده برروی جزئیات گیم‌پلی، شخصیت‌سازی، مهارت‌ها و استراتژی‌ها کار کرده است. به طور کلی، بسیاری از ویژگی‌های موفق بازی‌های پیشین مجموعه‌ی Moto GP در نسخه‌ی جدید با بهبودها و پیشرفت‌های مختلفی قرار دارند.

حال به تازگی نقد‌ها و نمرات بازی MotoGP 20 منتشر شده‌اند. با ما همراه باشید تا به بررسی نظرات منتقدان در مورد این بازی مسابقه‌ای بپردازیم.

Everyeye 8.6/10

خیلی خلاصه و بدون پیچیدگی می‌گوییم : عنوان MotoGP 20 بهترین بازی در این سری است و به نظر ما یکی از بهترین مسابقه های موتورسواری منتشر شده تاکنون محسوب می‌شود.

IGN Italia 8.3/10

بازی MotoGP 20 مسیر نسخه‌ی گذشته را با روشی جدید دنبال می‌کند. این بازی توانسته نسبت به نسخه‌های قبلی پیشرفت کند و ماهرانه تجربه‌ای خاص تر از عناوین گذشته برای ما رقم زند. استودیو‌ی مایلستون به خوبی برای توسعه‌ی این بازی تلاش کرد و توانست با ارتقای سیستم هوش مصنوعی یک بازی مسابقه‌ای باکیفیت را برای ما به ارمغان آورد.

Attack of the Fanboy 8/10

آخرین نسخه‌ی MotoGP توسعه‌یافته توسط استودیو‌ی مایلستون همچنان پیشرفت اندکی را نشان می‌دهد، زیرا پایان نسل کنسول‌ها به سرعت در حال نزدیک شدن است. در حالی که یادگیری مکانیسم‌های این بازی برای بازی‌بازانی که می‌خواهند به تازگی وارد سری MotoGP شوند، مشکل خواهد بود اما MotoGP 20 یک عنوان کاملا سرگرم‌کننده و شبیه‌سازی واقعی از مسابقات موتورسواری محسوب می‌شود که هم‌اکنون به علت بحران ویروس کرونا امکان برگزاری مسابقات زنده‌ی آن وجود ندارد.

Gameblog.fr 8/10

عنوان MotoGP 20 نسبت به نسخه‌های پیشین کمی تکامل یافته است و در مقایسه با نسخه‌ی قبلی خود پیشرفت خوبی دارد. این بازی شامل مدیریت تیم بهبودیافته، پیشرفت در زمینه‌های آسیب ظاهری و مکانیکی و همچنین کنترل بهتر موتور در طول مسابقه می‌شود. بنابراین تجربه‌ی این بازی کمی عمیق‌تر و جالب‌تر خواهد بود.

Vandal 7.7/10

نقل قول در آینده منتشر خواهد شد.

۳DJuegos 7.5/10

بازی MotoGP 20 برای واقعی‌تر شدن در میان عناوین این سری پیشرفت‌هایی را داشته است. با در نظر گرفتن نسخه‌های قبلی سری MotoGP می‌توان گفت که این بازی مسیر یک تحول خوب در جهتی درست را پیش می‌گیرد. با این وجود بخش‌های زیادی در بازی وجود دارد که نیازمند بهبود و پیشرفت هستند.

PlayStation Universe 6.5/10

MotoGP 20 هرگز در هیچ بخشی چشمگیر ظاهر نخواهد شد. این بازی نسخه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز را برای طرفداران مسابقات موتورسواری و عناوین ورزشی فراهم می‌کند که باعث سرگرمی آن‌ها خواهد شد اما احتمالا در جذب سایر بازی‌بازان ناکام خواهد ماند. یک رویکرد پربارتر برای شبیه‌سازی یک عنوان ورزشی کافی خواهد بود تا استودیوی مایلستون به عنوان پادشاه مسابقات MotoGP تاج‌گذاری شود.

همانطور که می‌دانید عنوان MotoGP 20 در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۲۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، سرویس گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید