ایستر اگ بازی Apex Legends احتمالاً به محتوای فصل ۵ آن اشاره دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

اخیراً یکی از کاربران رددیت به اسم HIRUZENandENMA با انتشار یک ویدیو ادعا کرده که یک ایستر اگ مربوط به فصل ۵ بازی پیدا کرده است. به‌نظر می‌آید اطلاعات ما از فصل ۵ بازی روی یک میز در قسمت Dome نقشه‌ی World’s Edge قرار دارد. با ما همراه باشید.

من یک ایستر اگ از گروه ARES بازی Titanfall در قسمت Dome پیدا کرده‌ام. به‌نظر به Singh Labs نقشه‌ی Kings Canyon مربوط است ولی اصلاً نمی‌دانم چه چیزی را فعال می‌کند.

بر اساس این ویدیو، شما یک keycard را فعال می‌کنید که روی آن نکات زیادی درباره‌ی Singh Labs نمایش داده می‌شود. احتمالاً Singh Labs را از Wraith town takeover فصل دوم Apex Legends که در نقشه‌ی Kings Canyon‌ رخ داد، به یاد داشته باشید؛ یکی از بخش‌های Singh Labs روی نقشه همزمان با داستان Voidwalker پدیدار می‌شد و درباره‌ی گذشته‌ی دردناک Wraith و آزمایش‌هایی که رویش انجام شده بود به ما اطلاعاتی می‌داد.

این keycard همچنین گریزی به بازی Titanfall می‌زند و لوگوی گروه ARES، نیروی تحقیقاتی مسلحِ IMC را نشان می‌دهد. چندی پیش، ریسپاون به هواداران Titanfall وعده‌ی یک «سورپرایز دل‌انگیز» را داده بود که حال به نظر می‌آید می‌خواهد به آن عمل کنند. در جهان بازی Titanfall، وظیفه‌ی گروه ARES تحقیق، کشف و استفاده (بخوانید استثمار) فناوری‌های بیگانگان است.

شخصیت جدید Loba هم که احتمالاً در فصل ۵ به بازی اضافه می‌شود، قطعاً در این داستان دخیل است. وب‌سایت Gamesradar اخیراً گزارشی منتشر کرد که از ظاهر و توانایی‌های Loba پرده برمی‌داشت. لقب او «دزد در حرکت» (Translocating Thief) گزارش شده است و گفته می‌شود از نوعی دستبند برای جابه‌جایی استفاده می‌کند. احتمالاً Loba در تلاش برای دزدیدن چیزی از Singh Labs باشد.

 

براساس تصویر بالا می‌شود حدس زد که صاحب این دستگاه به نقشه‌ی Singh Labs دسترسی دارد و به‌دنبال راه‌های مخفی بیشتری برای ورود به آن می‌گردد. به نظر می‌آید دستگاه‌هایی مثل این توضیحاتی درباره‌ی نحوه‌ی دست‌یابی Loba به این تکنولوژی بدهند؛ خصوصاً که این آزمایشگاه‌ها مسئول توانایی‌های شخصیت Wraith هستند.

 

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

هنوز تاریخ رسمی برای شروع فصل ۵ بازی Apex Legends اعلام نشده است. این بازی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به‌‌طور رایگان در دسترس است.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫86 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید