به‌روزرسان Wastelander بازی Fallout 76 هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

پس از انتظاری طولانی، بتسدا (Bethesda) بالاخره به روزرسان بزرگ Wastelander را برای بازی Fallout 76 منتشر کرد. علاوه بر این، جزئیات مربوط به ویژگی‌ها و حجم این به‌روزرسان نیز حالا در دسترس قرار دارند.

به روزرسان Wastelander حجم بسیار بالایی دارد که ۷۰ گیگابایت از حافظه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ یا اکس‌باکس وان شما را اشغال می‌کند. این در حالی است که حجم این به‌روزرسان برروی لانچر Bethesda.net و استیم نیز به ترتیب ۵۴ و ۶۸ گیگابایت است. البته باید اشاره کنیم که Wastelander با هدف اضافه کردن NPC‌ها، مکانیک‌های مکالمه، یک ماموریت اصلی جدید، سلاح‌ها، زره‌ها و آیتم‌های جدید منتشر شده است. پس با توجه تغییرات عظیمی که برای بازی در نظر گرفته شده‌اند، حجم این به‌روزرسان تا حدودی منطقی به نظر می‌رسد.

شما در ادامه می‌توانید برخی از ویژگی‌های به‌روزرسان Wastelander را مشاهده کنید:

مردم بازگشته‌اند!: مهم نیست به دنبال گنج هستید یا تنها می‌خواهید زنده بمانید، مردم به Appalachia بازگشته‌اند. از طریق سیستم جدید مکالمه با آن‌ها آشنا شوید.

داستان اصلی جدید: داستان جدیدی که Wastelanders با خود به Fallout 76 آورده است را از طریق انجام دادن ماموریت‌های اصلی جدید تجربه کنید.

با Faction‌ها ملاقات کنید: به کدام سمت گرایش پیدا خواهید کرد: Raider‌ها یا ساکنین مستقر در Foundation؟ در انجام کار‌ها به این گروه‌ها کمک کنید تا شهرت کسب کرده و آیتم‌های جدید بدست بیاورید.

یک متحد استخدام کنید: NPC‌های خاصی می‌توانند به C.A.M.P شما بیایند، از آن دفاغ کرده و ماموریت‌های روزانه برای شما تعیین کنند. برخی نیز به همراه خود ماموریت‌های داستانی و فرصت‌های برقراری رابطه‌ی عاطفی خواهند آورد.

رویداد‌های بیشتر: در رویداد‌های چالش برنگیز جدیدی از جمله Riding Shotgun و Radiation Rumble شرکت کنید. همچنین چهار ماموریت روزانه‌ی جدید نیز اضافه شده‌اند.

آیتم‌ها و دشمنان جدید: سلاح جدید Gauss Minigun خود را برداشته و هیولای Wendigo Colossus و دسته‌ی Floater‌ها را شکار کنید.

مکان‌های جدید و به‌روز شده: کسانی که تازه به Appalachia رسیده‌اند، قطعاً به دنبال کسب شهرت هستند. مکان‌های جدید و به‌روز شده را در طی گشت و گذار و انجام ماموریت‌ها کشف کنید.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید