شایعه: بازسازی بخش چندنفره‌ی Modern Warfare 2 در دست توسعه است + احتمال تاخیر Call of Duty 2020

۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

این‌طور که از شایعات جدید برمی‌آید، به زودی باید شاهد تجربه‌ی بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered و احتمالاً شنیدن خبر تاخیر عرضه‌ی Call of Duty 2020 باشیم.

اوایل هفته‌ی جاری بود که شرکت اکتیویژن (Activision) بدون هیچ‌گونه تبلیغات قابل‌توجهی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر کرد. اگرچه خبر بازسازی بخش داستانی بازی به‌تنهایی خوش‌حال‌کننده بود اما برای بسیاری از افرادی که با نقشه‌هایی چون Terminal و Favela خاطره داشتند، عدم بازسازی حالت چندنفره چیزی جز ناامیدی به‌همراه نداشت.

با این وجود به‌تازگی کاربر TheGamingRevolution، منبع داخلی مجموعه عناوین Call of Duty که قبلاً خبر انتشار بازسازی بخش تک‌نفره‌ی بازی را فاش کرده بود، باری دیگر وارد حساب توییتر خود شده و ادعا کرده است بازسازی حالت چندنفره‌ی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 در دست ساخت قرار دارد:

منابع من اصرار دارند که بازسازی بخش چندنفره‌ی Modern Warfare 2 هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد و هنوز در مراحل تست به‌سر می‌برد.

وی همچنین اضافه کرد انتشار بازسازی عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 آزمایشی برای بررسی بازخورد جامعه‌ی بازی‌بازان بوده است و نتیجه‌ی این تحلیل‌ها سرنوشت حالت چندنفره را مشخص می‌کند:

من واقعاً دروغ را دوست ندارم. این‌که [درباره‌ی حالت چندنفره به مردم] بگویید “ما هیچ برنامه‌ای در این‌باره نداریم”  اما نیت واقعی‌تان این باشد که “مطمئن نیستیم، بگذارید ببینیم استقبال از بخش داستانی چگونه خواهد بود و بعداً تصمیم بگیریم” جالب نیست.

در ادامه نیز TheGamingRevolution به بازی بعدی Call of Duty در سال ۲۰۲۰ پرداخت و در پاسخ به یکی از کاربران گفت که احتمالاً این عنوان تحت‌تاثیر شرایط بهداشت جهانی و شیوع ویروس COVID-19 با تاخیر مواجه خواهد شد. به‌هر صورت شیوع این ویروس تاکنون برروی چه چیزی بی‌تاثیر بوده است؟

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل بازی است و در تاریخ پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۳۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) نیز در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. تاکنون تاریخی برای عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص نشده است. در صورت تمایل می‌توانید از طریق این نشانی نقدها و نمرات منتشر شده از این بازی را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید