صداپیشه‌ی بازی Assassin’s Creed: Origins استودیوی جدیدی را تاسیس کرد

۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

ابوبکر سلیم (Abubakar Salim)، صداپیشه‌ی شخصیت بایک در بازی Assassin’s Creed: Origins، به‌ تازگی استودیوی بازی‌سازی جدیدی را تاسیس کرده است. این استودیوی تازه تاسیس، سیلور رین گیمز (Silver Rain Games) نام دارد و این صداپیشه قرار است وظیفه‌ی کارگردانی بازی‌ها را برعهده بگیرد.

به گفته‌ی ابوبکر سلیم، ملیسا فیلیپس (Melissa Philips) وظیفه‌ی مدیریت این استودیو را به عهده دارد و تمرکز آن‌ها ارائه‌ی بازی‌هایی با داستان‌های خاص و قدرت‌مند به مخاطبان است. اعضای این استودیو کار برروی اولین بازی خود را آغاز کرده‌اند.

اعضای استودیوی سیلور رین گیمز در حال حاضر از ۵ نفر تشکیل شده که از خانه و به صورت مشغول کاربرروی پروژه‌ی جدید هستند. ابوبکر سلیم نیز که نقش کارگردانی بازی جدید را بر عهده دارد، از راه دور بر روند توسعه‌ی آن نظارت می‌کند. وی همچنین در کنار این کار، به بازیگری در عناوین و سایر محصولات دیگر هم ادامه خواهد داد.

سلیم همچنین به عنوان بازیگر در سریال Raised by Wolves به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) حضور خواهد داشت. از دیگر کارهای ابوبکر سلیم می‌توان به صداپیشگی در بازی‌های World of Warcraft: Battle for Azeroth و The Bradwell Conspiracy اشاره نمود. وی پیش‌تر با عملکرد خوب در صداپیشگی شخصیت بایک توانست در میان نامزدهای جایزه‌ی BAFTA قرار گیرد. حال باید منتظر ماند و دید که این استودیوی تازه تاسیس تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید