رفع باگ‌های Wolcen: Lords of Mayhem برای تیم توسعه‌ی بازی در اولویت است

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

ولسن استودیوز (Wolcen Studios)، استودیوی مسئول توسعه‌ی Wolcen: Lords of Mayhem، اعلام کرده است که رفع باگ‌های بازی و بهبود آن در بخش فنی، به تولید محتوای جدید ارجحیت دارد.

Wolcen: Lords of Mayhem یک عنوان کوچک و جمع و جور در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که شباهت زیادی به سری بازی‌های Diablo دارد. این بازی با وجود اینکه ابدا در حد و اندازه‌ی سری Diabloe مشهور نیست، اما دنبال‌کنندگان خاص خود را دارد و توانسته حتی به بیش از ۱ میلیون نسخه فروش برسد. کار این بازی از طریق یک کمپین کیک‌استارتر آغاز شد و پس از سه سال حضور در مرحله‌ی Early Access استیم، بالاخره ماه گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد.

قرار بود که محتوای تازه‌ای اعم از یک فصل داستانی جدید برای این بازی منتشر شود، اما ولسن استودیوز اعلام کرده است که بهبود به کیفیت بازی از حیث فنی، برای آن‌ها اهمیت بیشتری دارد. این استودیو حتی یک تیم تست خارجی را برای باگ‌زدایی بازی استخدام کرده است تا قبل از عرضه‌ی محتوای جدید، از بدون مشکل بودن و اجرای مناسب آن مطمئن شوند.

بهینه‌ساز ۱٫۰٫۱۰ بازی قرار است هفته‌ی آینده منتشر شود. این بهینه‌ساز برای این هفته برنامه‌ریزی شده بود، اما مشکلات به وجود آمده، باعث تاخیر جزئی آن شد. تیم توسعه‌ی بازی در حال کار برروی بهبود بخش داستانی بازی در فصل سوم نیز هست. بازی‌بازان می‌توانند انتظار افزوده شدن دشمنان جدید را در این فصل داشته باشند. همچنین قرار است تنوع بیشتری در گیم‌پلی بازی به وجود بیاید.

یکی از اهداف تیم توسعه‌ی بازی در بهینه‌ساز ۱٫۰٫۱۰، کمک به بازی‌بازان تازه‌وارد جهت بهبود مهارت‌های خود است. همچنین با انتشار این بهینه‌ساز، قادر خواهید بود تا کلیک چپ را برای فرمان دیگری برنامه‌ریزی کنید. یک سیستم پاداش جدید هم به بازی اضافه خواهد شد و می‌توانید انتظار مکانیک‌های جدید و جذابی را برای بخش آنلاین در به‌روزرسان ۱٫۱٫۰ داشته باشید.

بهبود مسائل فنی اعم از سرورها و تعادل بهتر بازی، یکی از اولویت‌های اصلی ولسن استودیوز برای بهینه‌ساز ۱٫۰٫۱۰ است. عنوان Wolcen: Lords of Mayhem هم اکنون در فروشگاه استیم موجود است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید