نسخه‌ی کنسولی بازی Broomstick League به‌زودی عرضه خواهد شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

تیم سازنده‌ی Broomstick League امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی کنسولی این بازی در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان به عناوین ورزشی علاقه دارند و تاکنون آن‌ها را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Broomstick League را هم می‌توان از جدیدترین بازی‌های این سبک دانست که چند ماه قبل به صورت دسترسی زود هنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت. شما در این بازی باید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و به رقابت‌های آنلاین با سایر کاربران جهان بپردازید. هر یک از این شخصیت‌ها توانایی‌های خاصی دارند و می‌توانند شما را تا حدودی راضی کنند. قابل ذکر است که دو استودیوی ورچوال بیسمنت (Virtual Basement) و بلو آیل (Blue Isle) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

طبق اخباری که امروز عرضه شد، آگاه شدیم که Broomstick League اواخر امسال یا اوایل سال آینده برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت جزئیات بیشتر مانند تاریخ دقیق انتشار بازی، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند. ضمنا تریلری از این نسخه به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید