نسخه‌ی دیجیتالی DuckTales: Remastered دوباره در فروشگاه‌ها موجود می‌شود

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

اگر به خاطر داشته باشید، تابستان سال گذشته بود که شرکت کپکام اعلام کرد که بازی DuckTales: Remastered از تمامی فروشگاه‌ها حذف خواهد شد. این شرکت امروز با انتشار پیامی در حساب توییتر خود رسما اعلام کرده است که فروش دیجیتالی این بازی پلتفرمر دوباره از سر گرفته خواهد شد.

با تمام شدن مدت قرارداد شرکت کپکام (Capcom) با شرکت دیزنی (Disney)، بازی DuckTales: Remastered از تمامی فروشگاه‌های دیجیتالی حذف شد. به نظر می‌رسد با گذشت حدود ۶ ماه از آن زمان، شرکت دیزنی دوباره قراردادی جدید را با شرکت کپکام به ثبت رسانده و اجازه‌ی فروش دوباره‌ی بازی را به آن‌ها داده است. طبیعی است که کسانی که پیش از تابستان پارسال بازی را خریداری کرده بودند، محدودیتی برای دانلود و یا تجربه‌ی آن نداشتند. با این حال، کسانی که قصد خرید بازی DuckTales: Remastered پس از آن تاریخ را داشتند، دیگر قادر به این کار نبودند. البته شرکت کپکام چند روز پیش از پایان مهلت فروش، بازی را با تخفیفی بسیار عالی منتشر کرده بود که فرصتی بسیار خوب برای خرید این عنوان به شمار می‌رفت.

بازی DuckTales اولین بار در سال ۱۹۸۹ برروی کنسول NES منتشر و با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران و منتقدین روبه‌رو شد. بیست سال پس از انتشار نسخه‌ی اصلی، شرکت کپکام بازی را برای پلتفرم‌های جدید بازسازی و این نسخه را در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه کرد. همانند نسخه‌ی اصلی و حتی با وجود گذشت ۲۰ سال، نسخه‌ی بازسازی شده همچنان با استقبال بسیار خوبی از سوی هواداران روبه‌رو شد.

بازی DuckTales: Remastered هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس ۳۶۰ (امکان تجربه‌ی بازی برروی اکس‌باکس وان نیز وجود دارد)، پلی‌استیشن ۳، Wii U و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید