نسخه‌ی دموی بازی Final Fantasy 7 Remake در دسترس قرار گرفت

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

اگر از علاقه‌مندان مجموعه‌ی Final Fantasy هستید و برای عرضه‌ی نسخه‌ی Final Fantasy 7 Remake لحظه شماری می‌کنید، هم‌اکنون می‌توانید نسخه‌ی دموی این بازی را از طریق فروشگاه پلی‌استیشن دانلود کرده و فصل اول آن را تجربه نمایید.

شرکت اسکوئرانیکس (Square Enix)، خبری مبنی بر در دسترس قرار گرفتن نسخه‌ی دموی بازی مورد انتظار Final Fantasy 7 Remake در فروشگاه پلی‌استیشن را منتشر کرد. این بازی، قرار است تا در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (آوریل سال ۲۰۲۰) عرضه شود. همان‌طور که پیش از این و در حساب رسمی توییتر Final Fantasy 7 Remake اعلام شده بود، این نسخه‌ی آزمایشی اجازه‌ی تجربه‌ی بخش ابتدایی داستان بازی را به بازی‌بازان می‌دهد.

اما در حالی که تجربه‌ی کاملی از ماموریت ابتدایی در نسخه‌ی دمو در دسترس قرار دارد، بازی‌بازان نمی‌توانند پیشرفت خود در این نسخه را به نسخه‌ی نهایی بازی منتقل کنند. به احتمال فراوان، احتمال اعمال تغییرات در نسخه‌ی نهایی بازی نسبت به نسخه‌ی دمو باعث شده است تا نتوان پیشرفت در نسخه‌ی دمو را به بازی اصلی انتقال داد.

از طرفی دیگر، عدم انتقال پیشرفت به نسخه‌ی نهایی بدین معنا نیست که در این نسخه مکانیزم‌های اصلی بازی نهایی وجود ندارند و یا اصطلاحاً ناقص هستند؛ چرا که تریلر منتشر شده از این بازی، به ما نشان داد که مکانیزم‌های بازی Final Fantasy 7 Remake، با وفادار بودن به اصول مبارزات نسخه‌ی کلاسیک خود که در سال ۱۹۹۷ عرضه شده بود، هم‌اکنون نیز به پختگی کامل رسیده است.

بازی Final Fantasy 7 Remake، در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰)، به مدت ۱ سال به صورت انحصاری در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.