یکی از حالت‌های Call of Duty: Modern Warfare از بازی حذف شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

جدیدترین به‌روزرسانی Call of Duty: Modern Warfare، یکی از حالت‌های محبوب جمع‌آوری امتیاز را حذف می‌کند و به این ترتیب، Infected Ground War دیگر در Playlist حضور ندارد.

به تازگی به‌روزرسان کوچک ۱٫۱۵ بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است. این به‌روزرسان که حجمی معادل ۷ گیگابایت دارد، یک سری تغییرات کلی را در بازی ایجاد می‌کند. مانند همیشه Playlist بخش چندنفره‌ی بازی تغییر کرده است و برخی سلاح‌ها شاهد تغییراتی در مشخصات خود بوده‌اند. نقشه‌ی Bazaar که مخصوص حالت Gunfight هست نیز بالاخره به بازی اضافه شده است. همچنین دیگر برای کامل کردن اهداف Operator Missions، نیاز به فعال کردن آن‌ها مانند ماموریت‌های معمولی ندارید و استفاده از آن اپراتور به خصوص، اهداف را برای شما کامل خواهد کرد.

با این وجود، یکی از حالاتی که در فصل دوم به بازی اضافه شده بود، توسط این به‌روزرسان از Playlist حذف شده است. این حالت Infected Ground War نام دارد که حالت Infected را در نقشه‌های Ground War و با تعداد بالا اجرا می‌کند. اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تشخیص داده است که این حالت، کمی بیش از حد مورد انتظار آن‌ها به بازی‌باز امتیاز XP می‌دهد. این حالت حالا از بازی حذف شده است تا در ادامه و با رفع این مشکل، دوباره به بازی اضافه شود. اینفینیتی وارد در توئیتی این خبر را اعلام کرد، اما از تاریخ بازگشت Infected Ground War نگفت.

احتمالا دلیل اصلی این کار، جلوگیری پیشروی بیش از حد در بتل پس است. بتل پس بازی که ۱۰۰ رده محتوا دارد، بر اساس XP دریافتی جلو می‌رود و محتوا در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. هر چه باشد حالت Infected در کل یک Party Mode است. به این معنا که آمار اصلی بازی‌باز و Kill/Death او در این حالت محاسبه نخواهد شد و بیشتر برای سرگرمی و تنوع‌بخشی در نظر گرفته شده است. به همین سبب، جلوگیری از دریافت XP بیش از اندازه، از سوی اینفینیتی وارد منطقی به نظر می‌رسد.

شایان ذکر است که سایر حالت‌های Ground War مانند Realism و Ground War بدون تانک همچنان در Playlist باقی مانده‌اند. به‌روزرسان ۱٫۱۵ هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 5٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید