تاریخ انتشار بازی Synaptic Drive مشخص شد

۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

تیم سازنده‌ی Synaptic Drive که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Synaptic Drive از سری عناوین به سبک تیراندازی است که شما در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه پرداخته و سایر بازی‌بازان را در رقابت‌های آنلاین شکست دهید. داستان این بازی به صدها سال بعد مربوط می‌شود؛ درست در جایی که فضایی‌ها به زمین آمده و قصد نابودی یکدیگر را دارند. اگر از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، Synaptic Drive را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی توزند گیمز (Thousand Games) و یونوئو گیمز (Yunuo Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

طبق اعلام سازندگان، بازی Synaptic Drive در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۹ (۲۸ می ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین قرار است نسخه‌ی فیزیکی این بازی در همین تاریخ برای کشور ژاپن در دسترس قرار گیرد. هنوز جزئیات دیگری مانند تاریخ انتشار این نسخه برای سایر مناطق مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید