پلاتینیوم‌گیمز، هفته‌ی آینده برنامه‌ای ویژه‌ای در مجله‌ی فامیتسو خواهد داشت

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

طبق اعلام استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (Platinum Games)، این استودیو در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه)، برنامه‌ای برای معرفی بازی یا بازی‌های آینده‌ی این شرکت اجرا خواهد کرد.

چندی پیش، ساخت بازی جدید پلاتینیوم‌گیمز، با شروع کمپین کیک‌استارتر بازی The Wonderful 101 Remastered تایید شد. همچنین، قرار بود تا با رسیدن اعتبار این کمپین به ۵۰٫۰۰۰ دلار، ساخت نسخه‌ی سوییچ این بازی آغاز شود که در کمتر از ۳۰ دقیقه این امر محقق شد. علاوه براین، اعتبار ۲۵۰،۰۰۰ دلاری برای ساخت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و ۵۰۰۰۰۰ دلاری برای ساخت نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی نیز به سرعت در این کمپین تامین شد.

به هر ترتیب، پس از موفقیت عجیب و غریب بازی The Wonderful 101: Remastered در کمپین کیک‌استارتر این بازی، به‌نظر می‌رسید که به‌زودی شاهد برنامه‌ای ویژه از سوی این استودیو برای معرفی بازی آینده‌ی آن باشیم. همچنین، این برنامه و اطلاعیه و اخبارهای آن، توسط مجله‌ی ژاپنی فامیتسو (Famitsu) پوشش داده خواهد شد. علاوه براین، اخیراً پلاتینیوم‌گیمز اعلام کرده بود که در آینده، جز The Wonderful 101: Remastered، معرفی سه بازی دیگر نیز در دستور کارشان قرار دارد.

از طرفی دیگر، مدیر این استودیو یعنی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، در مصاحبه‌ای اخیر خود به صحبت در مورد Bayonetta 3 پرداخته است. به هرترتیب، زمان زیادی تا تاریخ مدنظر پلاتینیوم‌گیمز باقی نمانده است و هر روز شاهد انتشار شایعات مختلفی پیرامون این استودیو خواهیم بود.

لازم به ذکر است که بازی Wonderful 101: Remastered، موفق شد تا بودجه‌ای حتی بیشتر از ۱٫۶۷۵ میلیون دلار از کمپین کیک‌استارتر خود کسب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید