شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو از بازی Curse of the Dead Gods رونمایی کرد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به تازگی از بازی جدید Curse of the Dead Gods و تاریخ انتشار دسترسی زودهنگام آن در استیم رونمایی کرد. این عنوان یک اکشن ماجراجویی در سبک روگ‌لایک بوده که توسط پس‌تک گیمز (Passtech Games)، خالق Masters of Anima ساخته شده است.

با توجه به تریلر معرفی و توضیحات ارائه شده، بازی Curse of the Dead Gods که از استایل هنری سل‌-شید (Cell-Shade) چشم‌نوازی بهره می‌برد، ترکیبی از عناوین Dark Souls و Diablo است. پس‌تک گیمز قول داده است که در طی دوره‌ی دسترسی زودهنگام Curse of the Dead Gods، سلاح‌ها، دشمنان، حالت‌ها و معبد‌های بیشتری را با انتشار به‌روزرسان‌های متعدد به آن اضافه خواهد کرد. به گفته‌ی توسعه دهندگان، آن‌ها به زودی برنامه‌ی به‌روزرسان‌های این عنوان را منتشر خواهند کرد.

برای آشنایی بیشتر با Curse of the Dead Gods، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات رسمی منتشر شده از سوی پس‌تک گیمز را مطالعه کنید:

به جستجوی ثروت‌ بی‌شمار، قدرت‌های الهی و زندگی ابدی بپردازید و زمانی که طمع باعث مرگتان شد، دوباره برای جنگیدن برخیزید. به اعماق معبد‌های نفرین شده و چاله‌های عمیق تمام نشدنی بروید و با تله‌های مرگبار، دشمنان خبیص و خدایان روبه‌رو شوید. با جمع‌آوری اشیا باستانی و سلاح‌های متعدد، خود را به موجودی توقف‌ناپذیر تبدیل کنید؛ اما حواستان به فسادی که در شما شکل می‌گیرد، باشد. با این‌که این نفرین‌ها قدرت زیادی را به شما می‌دهند، اما در مقابل به بهای بالایی نیاز دارند.

آقای سیلوین پسوت (Sylvain Passot)، مدیرعامل پس‌تک گیمز، توضیحات زیر را در مورد محتویات دسترسی زودهنگام ارائه داد:

در آغاز دسترسی زودهنگام، بازی‌بازان تقریباً به یک سوم محتویات نسخه‌ی نهایی که هم‌اکنون در حال تولید است، دسترسی خواهند داشت. البته از آن‌جایی که هر بازی شما متفاوت بوده و تا حد زیادی دارای عناصر تصادفی است، چیز‌های بسیار زیادی برای کشف کردن در بخش اول وجود خواهد داشت. Curse of the Dead Gods یک بازی ماژولار (Modular) با ارزش تکرار بالاست و ما معتقدیم که دسترسی زودهنگام به بهترین شکل از آن استفاده خواهد کرد.

بازی Curse of the Dead Gods در تاریخ سه‌ شنبه ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰ میلادی) وارد دسترسی زودهنگام استیم خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را در ادامه مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید