بازی Kingdom Come: Deliverance هفته‌ی آینده به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
روند ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance به خوبی پیش می‌رود

طبق خبر جدید منتشر شده، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Kingdom Come: Deliverance هفته‌ی آینده به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس خواهد بود.

بازی Kingdom Come: Deliverance عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی جهان باز است و در آن بازی‌بازان یک اثر داستان محور را در قرن ۱۵ میلادی و در سرزمین بوهمیا تجربه می‌کنند. شما در نقش شخصیتی به نام هنری قرار می‌گیرید که به دنبال انتقام از قاتلین خانواده‌ی خود است. همانند دیگر عناوین نقش‌آفرینی، در این بازی ماموریت‌ها و انتخاب‌های مختلف وجود دارد. تصمیمات و انتخاب‌های بازی‌بازان بسیار مهم است. علاوه بر این موارد، Kingdom Come: Deliverance از یک سیستم مبارزات جالب و البته چالش‌برانگیز بهره می‌برد.

استودیوی وارهورس (Warhorse) وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی را برعهده داشته و تاکنون بسته‌های الحاقی مختلفی برای این اثر منتشر گردیده است. همچنین این استودیو در ماه اکتبر ۲۰۱۹ میلادی ابزار مادینگ را برای این بازی منتشر نمود.

بازی Kingdom Come: Deliverance هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید