شایعه: Ratchet & Clank یکی از عناوین هنگام انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بر اساس شایعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد شرکت سونی قصد دارد نسخه‌ی جدیدی از سری Ratchet & Clank را به عنوان بازی هنگام انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه کند.

عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Ratchet & Clank برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ موفقیت بزرگی برای شرکت سونی و استودیوی اینسامنیاک گیمز به همراه داشت و به نوعی آغازگر همکاری دوباره‌‌‌ی این دو با یکدیگر بود. زمانی که سونی استودیوی اینسامنیاک گیمز را خریداری کرد، بر این نکته تاکید داشت که Ratchet & Clank آی‌پی بسیار مهمی برای این شرکت به شمار می‌آید و مشخصا اشاره کرد که در آینده برنامه‌های زیادی برای این سری دارد. حال هم اکنون شایعات بسیاری از این موضوع خبر می‌دهند که نسخه‌ی جدید بازی Ratchet & Clank یکی از عناوین لانچ کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

کالین موریارتی (Colin Moriarty)، یکی از مجریان پادکست Sacred Symbols، در جدیدترین قسمت این پادکست بار دیگر به وجود نسخه‌ی جدید بازی Ratchet & Clank اشاره کرد و گفت از آن‌جایی که تا به حال چنین چیزی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ اتفاق نیافتاده و به صورت رسمی اعلام نشده است، بنابراین به نظر می‌رسد سازندگان انتشار این بازی را برای کنسول پلی‌استیشن ۵ برنامه‌ریزی کرده‌اند.

من احساس می‌کنم نسخه‌ی جدید Ratchet & Clank، بازی لانچ کنسول پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. این بازی به مدت طولانی طولانی توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز در دست توسعه قرار دارد.

این موضوع کاملا منطقی به نظر می‌رسد زیرا Ratchet & Clank نه تنها فرنچایز بسیار محبوب بلکه بهترین گزینه است تا سونی قدرت کنسول پلی‌استیشن ۵ را به رخ همگان بکشد. به علاوه،  این فرنچایز از نظر بازاریابی پتانسیل بسیار خوبی دارد؛ آن‌هم با وجود شخصیت‌های محبوب و قابل توجهی که نقش مهم و بزرگی را در بازاریابی کنسول پلی‌استیشن ۵ ایفا خواهند کرد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، بسیار هیجان انگیز خواهد بود زیرا می‌دانیم که استودیوی اینسامنیاک با وجود پیوستن به سونی، سرمایه گذاری عظیمی برروی این پروژه انجام خواهد داد تا محصول نهایی به مانند عناوین انحصاری دیگر پلی‌استیشن ۵ شگفت انگیز باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید