شرکت امپلی‌فایر گیم اینوست استودیوی جدیدی را به منظور ساخت عناوین اکشن تاسیس کرد

۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

طبق جدیدترین خبر منتشر شده، استودیوی جدیدی تحت عنوان C77 اینترتینمنت (C77 Entertainment) به منظور ساخت بازی‌های بزرگ در سبک اکشن تاسیس گردید. این استودیو بخشی از زیرمجموعه‌ی شرکت امپلی‌فایر گیم اینوست (Amplifier Game Invest) خواهد بود. همچنین این شرکت نیز جزو زیرمجموعه‌ی شرکت مادر امبریسر گروپ (Embracer Group) محسوب می‌شود. امبریسر گروپ پیش‌تر با نام تجاری تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) شناخته می‌شد.

برخی از اعضای استودیوی C77 اینترتینمنت سابقه‌ی کار برروی سری بازی‌های Halo و Battlefield را دارند. آقای ماتیاس کایلن (Mattias Kylén)، مدیر استودیوی C77 اینترتینمنت، در سخنانی به مناسبت تاسیس این استودیو اظهار داشت:

پشتیبانی‌های دو شرکت امپلی‌فایر گیم اینوست و امبریسر گروپ به ما تنها محدود به مسائل مالی نبوده، بلکه شامل بازاریابی، حق انتشار، فعالیت‌های تجاری، دستمزد، و منابع انسانی بوده است. برای یک گروه خلاق همانند C77 اینترتینمنت که کارآفرینان سنتی نیستند، این یک رویایی بود که به حقیقت پیوست.

در ادامه آقای پر-آرنه لوندبرگ (Per-Arne Lundberg)، مدیرعامل شرکت امپلی‌فایر گیم اینوست، در سخنانی اظهار داشت:

ما فرصتی را بدست آوردیم تا به همراه ماتیاس کایلن و کنی مگنوسن، یک استودیوی جدید را تاسیس کنیم. تجربه، دید و شور و شوق آن‌ها موجب شد تا این کار به سرعت پیش رود.

انتقال به بازار آمریکای شمالی نه‌ تنها پتانسیل ما را برای جذب بهترین افراد و گروه‌های موجود افزایش می‌دهد، بلکه موجب می‌شود تا این مدل را  گسترش داده و پشتوانه‌های مالی خوبی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهیم. لحظات هیجان‌انگیزی پیش روی ما خواهد بود.

مقر استودیوی C77 اینترتینمنت در شهر سیاتل کشور آمریکا قرار دارد. هدف از تاسیس این استودیو، ساخت عناوینی بزرگ در سبک اکشن برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی بوده است. براساس برخی اطلاعات ارائه شد، این تیم قرار است برروی یک آی‌پی قدیمی کار کنند.

هفته‌ی گذشته نیز شرکت امپلی‌فایر گیم اینوست از تاسیس یک استودیوی جدید تحت عنوان ریور اند گیمز (River End Games) در شهر گوتنبرگ کشور سوئد خبر داد. این استودیو نیز تایید کرد که برروی یک عنوان داستان محور قدیمی کار می‌کند. همچنین در ماه دسامبر ۲۰۱۹، شرکت امبریسر گروپ استودیوی تارسیر (Tarsier)، سازنده‌ی بازی Little Nightmares را خریداری نمود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید