به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ بازی Warhammer: Vermintide 2 منتشر شد

۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

به‌روزرسان جدید و گسترده‌ی Warhammer: Vermintide 2 به تازگی در دسترس قرار گرفته است. محوریت اصلی این به‌روزرسان، افزودن یک نقشه‌ی جدید و واحد پولی درون بازی است.

بازی‌بازان هم اکنون می‌توانند با دریافت این به‌روزرسان، از نقشه‌ی Drachenfels به صورت رایگان لذت ببرند. این به‌روزرسان همچنین رسما فصل دوم بازی را آغاز می‌کند. با این به‌روزرسان، بخشی به نام Lohner’s Emporium of Wonders به بازی اضافه شده است. Lohner’s Emporium of Wonders، در واقع یک فروشگاه درون بازی است که به شما اجازه‌ی خرید آیتم‌های ظاهری را می‌دهد. انجام چالش‌های روزانه و هفتگی به شما شیلینگ (واحد پولی درون بازی) خواهد داد و با این پول می‌توانید در Lohner’s Emporium of Wonders آیتم‌های متفاوتی را خریداری کنید. اگر پیش از این یکی از بسته‌های الحاقی بازی را خریداری کرده باشید، به ازای هر بسته یک کیسه شیلینگ دریافت می‌کنید.

البته از طریق استیم می‌توانید یک سری آیتم ظاهری رده‌بالاتر را با پول واقعی خریداری کنید. استودیو فت‌شارک (Fatshark) گفته است که این آیتم‌ها، هیچ‌گونه قدرت خاصی در گیم‌پلی ندارند و فقط به تیم توسعه‌ی بازی کمک می‌کنند. در کنار این محتوای جدید، برخی از باگ‌ها و مشکلات فنی نیز حل شده‌اند تا فصل دوم بدون مشکل آغاز شود. در ادامه جزئیات کامل این به‌روزرسان را بررسی می‌کنیم.

مراحل

 • در مرحله‌ی Against the Grain، مشکلی وجود داشت که در صورت مرگ بازی‌باز به هنگام فرار، او را در مکان ناخواسته‌ای Respawn می‌کرد. این مشکل حل شده است.
 • در مرحله‌ی Convocation of Decay، چالش Feed Me Sinner هم اکنون با درجه‌ی سختی Cataclysm قابل انجام است. همچنین در یک بخش از این مرحله، دشمنان برای رسیدن به بازی‌باز از یک مسیر ناخواسته استفاده می‌کردند که این مشکل نیز رفع شده است.
 • در مرحله‌ی Fortunes of War، نقطه‌ای وجود داشت که حملات دشمن به بازی‌باز آسیب نمی‌زد، این مشکل حل شده است.
 • در مرحله‌ی Old Haunts، نقطه‌ای وجود داشت که بات‌ها به هنگام پرش سقوط می‌کردند. این مشکل حل شده است. یک سری مشکلات کلی در زمینه‌ی گیر افتادن بازی‌باز در نقاط ناخواسته نیز رفع شده است.
 • در مرحله‌ی Skittergate، لبه‌ای وجود داشت که بازی‌باز با رها کردن آن به صورت خودکار می‌مرد، در حالی که برای پیش‌روی به آن نیاز بود. این مشکل حل شده است.

مشکلات و تغییرات کلی

 • برخی مواقع رویداد هفتگی بازی، پس از پایان یک ماموریت یا بستن بازی کرش می‌کرد. این مشکل حل شده است.
 • چندین اسلحه از سری Kerillian و Kruber مشخصات نادرستی را، به خصوص به هنگام استفاده از دوربین اول شخص، نشان می‌دادند. این ایرادات حل شده است.
 • سه چالش روزانه و چالش‌های هفتگی از این به بعد هر هفته موجود خواهند بود.
 • پایداری بیشتری به در دسترس ماندن آیتم‌های بازی‌باز پس از مرگ بخشیده شده است. پیش از این در صورت مرگ، بسیاری از آیتم‌های بازی‌باز به درون زمین می‌رفتند و غیب می‌شدند.
 • در ماموریت Kill Critters، تمامی افرادی که در ماموریت شرکت کردند پاداش کشتن Critterها را می‌گیرند. پیش از این، پاداش تنها به فردی می‌رسید که آن‌ها را کشته بود.
 • برخی مواقع پس از تکمیل یک ماموریت در نسخه‌ی بتا و سپس اجرای نسخه‌ی اصلی بازی، آن ماموریت در لیست ماموریت‌های بازی‌باز وجود داشت و انتخاب آن باعث کرش کردن بازی می‌شد. این مشکل حل شده است.

این به‌روزرسان هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید