شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو و استودیوی بلک‌برد اینتراکتیو در ساخت یک عنوان جدید همکاری می‌کنند

۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی بلک‌برد اینتراکتیو (Blackbird Interactive) برای ساخت یک بازی جدید اعلام همکاری کردند.

آقای راب کانینگهام (Rob Cunningham)، مدیرعامل و بنیان‌گذار بلک‌برد اینتراکتیو، در خصوص این همکاری اظهار داشت:

ما واقعاً از همکاری با شرکت فوکوس هوم هیجان‌زده هستیم. از اولین ملاقات ما کاملا مشخص شد که آن‌ها برای کمک به ارائه‌ی بازی‌های جدید با نوآوری‌های مختلف به مخاطبان مناسب هستند. آن‌ها دیدگاه ما را برای ساخت عناوینی با کیفیت بالا به اشتراک می‌گذارند و به طور کامل دنیایی را که می‌خواهیم بسازیم، پذیرفته‌اند. ما به خاطر این فرصت بسیار خوش‌شانس و سپاس‌گذار هستیم و مشتاقانه منتظر یک همکاری هیجان‌انگیز و پربار خواهیم بود.

آقای جان برت (John Bert)، مدیر ارشد فوکوس هوم اینتراکتیو، نیز در خصوص این همکاری اظهار داشت:

ما از همکاری با بلک‌برد اینتراکتیو خوشحال هستیم، زیرا همچنان می‌خواهیم همچنان به سرمایه‌گذاری برروی بازی‌های جدید و خلاقانه ادامه دهیم که مطمئنا این موضوع موجب خوشحالی بازی‌بازان خواهد شد. همچنین این بسیار خارق‌العاده است که بتوانیم از بازی جدیدمان در رویداد PAX East 2020 به طور کامل رونمایی کنیم.

استودیوی بلک‌برد اینتراکتیو تاکنون سابقه‌ی کار برروی سری بازی‌های استراتژی Homeworld را داشته است. حال باید منتظر ماند و دید که بازی جدید این دو شرکت در سبک استراتژی خواهد بود یا خیر. رویداد PAX East 2020 در ماه آینده‌ی میلادی و در شهر بوستون ایالت ماساچوست آمریکا برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید