تصاویر جدید Half-Life Alyx جزییات بالای محیط را نشان می‌دهند

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

امروز تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار Half-Life Alyx برروی اینترنت منتشر شده است که جزییات بالای محیط و شخصیت‌های این عنوان را به خوبی نشان می‌دهد.

با توجه به تصاویر و تریلرهایی که پیش از این منتشر شده بودند، می‌دانستیم که جدیدترین نسخه از سری Half-Life قرار است بسیار زیبا و چشم‌نواز باشد. طبیعی است که بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر دیدن تصاویر و تریلرهای بیشتر از این بازی هستند و خوشبختانه امروز تصاویر جدیدی از بازی منتشر شده است.

به لطف Valve News Network، تصاویری کاملا جدید که پیش از این منتشر نشده بودند، در اختیار ما قرار گرفته‌اند. تمامی این تصاویر در انتهای این خبر قابل مشاهده هستند. شخصی که این تصاویر را منتشر کرده در این خصوص نوشته است:

در طول تعطیلات، من با برخی از منابع در ارتباط بودم که آن‌ها نه تنها اطلاعات مربوط به کارهای روزانه‌ی شرکت ولو (Valve)، بلکه موارد دیگری مانند تصاویر بازی را در اختیار من قرار داده‌اند.

هیچ تصویری وجود ندارد که توسط شرکت ولو برای بهتر نشان دادن بازی به صورت خاص انتخاب شده باشد. این‌ها تصاویری هستند که از یک شخصی که به بازی دسترسی دارد به صورتی کاملا تصادفی گرفته شده است. تنها نکته‌ی مهم این بوده است که هیچ کدام از تصاویر منتشر شده داستان بازی را اسپویل نکنند.

تصاویر منتشر شده به خوبی کیفیت بالای بافت‌ها، دقت در جزییات و نورپردازی عالی محیط را نشان می‌دهند. بازی واقعیت مجازی Half-Life Alyx در ماه مارس سال جاری در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید