سازنده‌ی Disco Elysium از وجود بیش از یک میلیون کلمه در متن این بازی خبر داد

۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

بازی Disco Elysium از بهترین عناوین نقش‌آفرینی در سال گذشته‌ی میلادی بود که توانست جوایز مختلفی را دریافت نماید. این عنوان تعداد واژه‌ها و کلمات زیادی را در خود دارد و حال استودیوی ZA/UM، سازنده‌ی این اثر، از وجود بیش از یک میلیون کلمه در این بازی خبر داده است.

Disco Elysium با داشتن داستانی جذاب، یک گیم‌پلی نوآورانه و البته پیچیده از لحاظ نقش‌‌آفرینی، شخصیت‌ها و دنیای جالب و همچنین نویسندگی بسیار عالی مورد توجه بازی‌بازان و منتقدین قرار گرفت. همین عوامل موجب شد تا این بازی به عنوان یکی از بهترین عناوین این نسل از لحاظ نویسندگی لقب بگیرد.

استودیوی ZA/UM در توییتر رسمی خود در پاسخ به سوال یکی از طرفداران فاش کرد که متن نویسندگی این بازی بیش از یک میلیون واژه را در خود دارد. البته این منظور چندان شگفت‌آور به نظر نمی‌رسد، چرا که در این بازی دیالوگ‌های بسیار پیچیده و سنگینی وجود دارد. با این حال، آمار ارائه شده در مقایسه عناوین دیگر بسیار چشم‌گیر است.

پس از موفقیت‌های بازی Disco Elysium برروی رایانه‌های شخصی، استودیوی سازنده‌ تایید کرد که در سال جاری میلادی این عنوان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود که مطمئنا این کار موجب جذب مخاطبان بیشتری خواهد شد.

بازی Disco Elysium هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «تراوشات یک ذهن بیمار» و به نویسندگی امیرمهدی نامجو مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید