گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بسته الحاقی Double Trouble بازی Wargroove مشخص شد

۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی چاکل‌فیش (Chucklefish) که در گذشته از انتشار یک بسته الحاقی جدید برای بازی Wargroove خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. همچنین تریلری در مورد این بسته در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Wargroove از سری عناوین استراتژی محور است که در آن باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و یک فرمانروایی را تشکیل دهید. این بازی ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، شاهد انتشار آن برروی پلی‌استیشن ۴ هم بودیم. البته نقش سازندگان در ساخت به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی را نباید نادیده گرفت.

حدود سه ماه پیش بسته الحاقی Double Trouble برای بازی معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال مطلع شدیم که این بسته در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ (۶ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد. به وسیله‌ی این بسته الحاقی، هواداران قادر به  انتخاب سه شخصیت و یک حالت جدید و جذاب خواهند بود. همچنین ویدئویی از Double Trouble منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید