اولین تصویر از نمای عقبی اکس‌باکس سری اکس منتشر شد

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

مایکروسافت (Microsoft) ماه گذشته و در جریان مراسم The Game Awards دست به رونمایی از کنسول اکس‌باکس سری اکس زد، اما تا کنون تنها نمای جلویی این دستگاه برای ما به نمایش درآمده بود. مراسم CES 2020 این مورد را تغییر داد.

در کنفرانس AMD طی مراسم CES 2020، شرکت‌کنندگان موفق شدند دسترسی کاملی به نمای عقبی کنسول نسل نهمی مایکروسافت داشته باشند. در این نما تعداد و نوع پورت‌های مختلف دستگاه نیز مشخص شد. آن طور که به نظر می‌رسد، این دستگاه از دو پورت HDMI، دو پورت USB-C، یک پورت اترنت و یک پورت اپتیکال بهره می‌برد. همچنین سوکت برق این دستگاه نیز در قسمت زیرین این دستگاه تعبیه شده است. پورت‌های USB نیز برای قسمت جلویی دستگاه کنار گذاشته شده‌اند.

اکس‌باکس سری اکس قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر شود. همانطور که در هنگام رونمایی از دستگاه دیده شد، این کنسول برخلاف نسل‌های پیشین اکس‌باکس طراحی عمودی دارد. البته‌ می‌توانید از آن به صورت افقی نیز استفاده کنید. این کنسول مدام از سوی مایکروسافت به عنوان سریع‌ترین و قدرتمندترین کنسول تاریخ معرفی شده است. این شرکت مدعی شده که هم اکنون هر ۱۵ استودیوی انحصاری اکس‌باکس در حال ساخت خلاقانه‌ترین مجموعه‌ی بازی‌های انحصاری تاریخ اکس‌باکس هستند. اولین این انحصاری‌ها قرار است دنباله‌ی Hellblade: Senua’s Sacrifice باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید