تاریخ انتشار بازی Wizardry: Labyrinth of Lost Souls مشخص شد

۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Wizardry: Labyrinth of Lost Souls که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را مشخص کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Wizardry: Labyrinth of Lost Souls از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که در آن باید شخصیت دلخواه خود را انتخاب کرده و به نبرد با حریفان بپردازید. سلاخحها و فنون بسیاری هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از آن‌ها استفاده کنید. قابلیت شخصی‌سازی نیز برای بازی‌بازان فراهم است. این بازی یک حالت آنلاین هم دارد که در آن می‌توانید با بازی‌بازان از سراسر جهان رقابت کنید. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، Wizardry: Labyrinth of Lost Souls را از دست ندهید.

طیق اعلام سازندگان، بازی فوق در تاریخ ۲۵ دی ۱۳۹۸ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید برای اخبار جدید از سوی سازندگان منتظر بود. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید