نسخه‌ی کنسولی بازی Gunslinger Stratos به زودی معرفی خواهد شد

۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قصد دارد تا یک نسخه‌ از بازی Gunslinger Stratos را برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه کند تا بازی‌بازان بیشتری بتوانند این شوتر را تجربه کنند.

Gunslinger Stratos یک شوتر سوم شخص قهرمان‌محور است که در سال ۲۰۱۲ برروی دستگاه‌های آرکید منتشر شد. این بازی توسط استودیوهای بایکینگ (Byking) و تایتو (Taito) توسعه یافته و شرکت اسکوئر انیکس هم آن را منتشر کرده است. آقای نوبوکی کادوی (Nobuki Kadoi) از تهیه‌کنندگان بازی، گفته است اسکوئر انیکس با اعلام اینکه با توجه به بازار کوچک دستگاه‌های آرکید، قصد دارد افراد بیشتری در سراسر دنیا بتوانند Gunslinger Stratos را تجربه کنند، می‌خواهد این بازی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر کند. طبق گفته‌ی کادوی، نسخه‌ی کنسولی Nobuki Kadoi قرار است پس از تعطیلات سال نو، رسما معرفی شود.

کادوی همچنین اعلام کرد که با پایان ماه دسامبر و آغاز سال ۲۰۲۰، شرکت اسکوئر انیکس را ترک خواهد کرد. به این ترتیب، ماکوتو اونو (Makoto Ono) نقش تهیه‌کننده و برنامه‌ریز اصلی برای بازی Gunslinger Stratos را عهده‌دار خواهد شد. اسکوئر انیکس هنوز واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید